Występ dzieci ze szkoły w Niebieskim Parasolu.

Tradycją Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły jest odwiedzanie w okresie świątecznym Ośrodka „Niebieski Parasol”. W tym roku do podopiecznych tej placówki udaliśmy się 10 stycznia. Członkowie Samorządu przygotowali wiersze i życzenia. Program wzbogaciła szerokim repertuarem kolęd Schola działająca przy Parafii Najświętszej Marii Panny pod kierunkiem siostry Agnieszki, składająca się z uczniów naszej szkoły. Pacjenci otrzymali słodkie upominki oraz kartki z życzeniami. Podczas spotkania dzieci miały okazję przyczynić się do umilenia czasu, często opuszczonym przez bliskich, starszym i chorym ludziom.

Brak filmów