Prace plastyczne klasy VIIa.

W budynku Gimnazjum nr 1, gdzie uczą się nasze klasy VII została zaprezentowana galeria prac plastycznych uczniów klasy VIIa. Zdjęcia Grażyna Klucznik.

2018-03-23 23:08

Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego.

W dniu dzisiejszym odbyły się szkolne eliminacje Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego. Zdjęcia Justyna Piróg.

2018-03-23 23:06

Światowy Dzień Czytania Tolkiena

Już po raz 4. Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki włączył się w obchody Światowego Dnia Czytania Tolkiena. W tym roku impreza odbyła się pod hasłem "Dom i serce: różne sposoby na bycie Hobbitem". Członkowie klubu wraz z opiekunkami przygotowali intelektualne rozgrywki dla klas V chojnowskich szkół podstawowych. Zadania sprawdzały spostrzegawczość, logiczne myślenie, spryt czy umiejętność pracy w grupie. Szyfrowanie w języku elfickim, odszukiwanie wyznaczonych miejsc na mapie tolkienowskiego lasu czy rozwiązywanie rebusów to tylko niektóre z prac podejmowanych w rozgrywkach przez Elfy, Hobbitów, Ludzi i Krasnoludy. Naszą dewizą były uśmiech i dobra zabawa. Wszystkie grupy zostały nagrodzone za zdobyte punkty i opanowanie pozdrowień elfickich i pracę zespołową. Kolejny raz udowodniliśmy, że czytanie to najlepsza rozrywka jaką wymyślili ludzie. Opiekunka MDKK E. Wołoszyn Zdjęcia Katarzyna Burzmińska (chojnow.eu)

2018-03-23 08:58

Dzień wiosny w klasach VII.

Klasy VII ze swoimi wychowawcami przygotowały na dzień wiosny "wiosenne kanapki". Zdjęcia: Grażyna Klucznik

2018-03-22 23:03

Warsztaty w klasie IIIb.

Kolejny raz gościliśmy w naszej klasie chojnowską artystkę p. Katarzynę Degusz. Tym razem pod kierunkiem p. Katarzyny i z pomocą rodziców, wykonaliśmy stroiki wielkanocne. Będą one piękną ozdobą w naszych domach na święta. Anna Iwanicka Zdjęcia: Ewelina Wiśniewska