wystawa prac plastycznych

Wystawa prac plastycznych konkursu " Lekcje z klimatem".

W holu głównym szkoły znajduje się wystawa prac plastycznych konkursu " Lekcje z klimatem" zorganizowanego przez Gminę Miejską Chojnów we współpracy ze Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnowie - "Trójka" oraz Fundacja Ekologiczna Zielona Akcja. Decyzją Komisji Konkursowej nagrodzono 10 uczniów. Brawa dla zwycięzców! Rozdanie nagród odbędzie się o godz. 10.00 dn. 20.06.2024 w holu głównym szkoły. Działania "Szkolne inicjatywy na rzecz dobrego klimatu w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie zostały zorganizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków NFOŚiGW z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej części 2) Fundusz Ekologii. Partnerzy projektu: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu Chojnow.eu - Oficjalny Serwis Internetowy Miasta Chojnów Fundacja Ekologiczna Zielona Akcja Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnowie - "Trójka"

2024-06-28 17:14

dzieci z nagrodami

Nagrody w konkursie plastycznym "Lekcje z klimatem" rozdane.

Nagrody w konkursie plastycznym "Lekcje z klimatem" rozdane. Zwycięzcom gratulujemy. Projekt "Szkolne inicjatywy na rzecz dobrego klimatu w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie " powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków NFOŚiGW z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej części 2) Fundusz Ekologii.

2024-06-28 15:32

dzieci z nagrodami

Szkolne inicjatywy na rzecz dobrego klimatu w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie.

"Szkolne inicjatywy na rzecz dobrego klimatu w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie" to kolejny projekt proekologiczny realizowany w SP3 tym razem dzięki współpracy z Gminą Miejską Chojnów, Fundacją Ekologiczną Zielona Akcja z Legnicy oraz Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. W czasie trwania projektu zrealizowano warsztaty przyrodnicze, konkurs plastyczny oraz wystawę prac uczniów. Uczniowie nagrodzeni w konkursie otrzymali nowoczesne słuchawki bezprzewodowe. Dzięki realizacji działań szkolny ogród deszczowy wzbogacił się o nowe rośliny. Zielone działania na stałe wpisały się już w zadania szkoły i sa chętnie podejmowane przez całą społeczność szkolną: uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Nic więc dziwnego, że w szkole nr 3 zawsze jest dobry klimat Chojnow.eu - Oficjalny Serwis Internetowy Miasta Chojnów Fundacja Ekologiczna Zielona Akcja Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnowie - "Trójka" Projekt "Szkolne inicjatywy na rzecz dobrego klimatu w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie " powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków NFOŚiGW z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej części 2) Fundusz Ekologii.

2024-06-28 15:29

dzieci otrzymują świadectwa

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Zdjęcia Martyna Wieczorek, Dariusz Wołoszyn.

2024-06-26 11:42

orły trójki