Gimnazjaliści z Gimnazjum nr 2 u trzeciaków.

Gimnazjaliści z Gimnazjum nr 2 odwiedzili naszych trzeciaków i opowiadali o wolontariacie. Zdjęcia p. Mirosława Spes.

2018-02-24 19:35

Zajęcia z umuzykalniania.

Zdjęcia p. Grażyna Klucznik.

2018-02-22 23:45

Naukowcy z IIId.

W klasie IIId trwają poniedziałkowe poranki naukowe. Poszczególni uczniowie przygotowują doświadczenia naukowe, które prezentują pozostałym uczniom. Dla każdego prezentera to wielkie wydarzenie. Być może wyrosną z nich kolejni zdobywcy naukowych stypendiów i profesorowie :). W ostatnim czasie swoje eksperymenty naukowe prezentowali: Kuba Burzmiński, Wiktoria Noga, Lena Wisłocka i Hania Markiewicz. Joanna Godecka

2018-02-19 21:25

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2018-02-18 19:31

Przedstawienia dla przedszkolaków.

Podobnie jak w poprzednich latach, również dzisiaj uczniowie naszej szkoły, pod opieką nauczycieli przygotowali dla chojnowskich przedszkolaków program prezentujący nasze szkolne zespoły. Prowadzące: Marta, Julia oraz szkolna panda zapraszały do wysłuchania i oglądnięcia piosenek i tańców. Zaprezentowały się solistki: Zuzia, Martynka i Ola. Szkolne zespoły: Piramida, Piraci, Synkopa oraz Aja przedstawiły swoje programy. Uczniowie z koła robotyki, przedstawili możliwości szkolnych robotów. Wszystkie występy spotkały się z brawami przedszkolaków. Na zakończenie wszyscy nasi goście otrzymali upominki przygotowane przez uczniów. Wszystkich przedszkolaków oraz ich rodziców zapraszamy do szkoły 5 marca od 16.00 na zwiedzanie szkoły. Podziękowania dla wszystkich uczniów biorących udział w tym programie oraz opiekunów grup.

2018-02-14 20:52