I miejsce w Pegaziku.

W finale wojewódzkim konkursu recytatorskiego Pegazik, który corocznie odbywa się w Kłodzku, nasza uczennica Marta Krasna zajęła I miejsce. Corocznie nasi uczniowie biorą udział w tym konkursie i corocznie osiągają mniejsze lub większe sukcesy. Tegoroczny jest szczególny. Po raz pierwszy nasza reprezentantka sięgnęła po najważniejszy laur. Gratulacje dla Marty i jej opiekunki i nauczycielki p. Anny Pauch.

2017-04-29 23:38

Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny.

Trzyosobowe drużyny klas V brały w ostatni piątek udział w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym. Jury pod przewodnictwem p. M. Szczepanowskiej sprawdzało wiedzę reprezentacji tych klas dotyczącą mitologii starożytnych Greków i Rzymian. Pytania nie były wcale takie łatwe. Zwyciężyła reprezentacja klasy Va Szkoły Podstawowej nr 3, II miejsce zajęła reprezentacja klas V ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Złotoryi, III miejsce – drużyna z klasy Vb z SP3, IV miejsce – II drużyna z klasy Va SP3 i V miejsce – III drużyna klasy Va SP3. Gratulacje dla uczestników i podziękowania dla organizatorki.

2017-04-29 23:36

Gminny Konkurs Wiedzy Ekologicznej.

27 kwietnia 2017 r. odbył się w Szkole Podstawowej w Krzywej XIV Gminny Konkurs Ekologiczny pod hasłem „Nasza woda , nasze życie”. W konkursie brała udział również reprezentacja naszej szkoły pod opieką p. Heleny Malak-Fotiadis oraz p. Magdaleny Książek. Zdjęcia Magdalena Książek

2017-04-29 23:34

Apele z okazji świąt majowych.

Z okazji zbliżających się świąt majowych uczniowie klasy IVb oraz IIIb przedstawili dzisiaj pozostałym przedstawienia związane z tymi świętami.

2017-04-27 21:51

Mecze naszych piłkarzy.

Wczoraj i dzisiaj nasze piłkarki i piłkarze toczyli na legnickich boiskach mecze w ramach rozgrywek podstrefy legnickiej. Piłkarki w tych rozgrywkach zajęły 3 miejsce, piłkarze 4. Gratulacje dla zawodniczek i zawodników.

2017-04-27 21:49