Występy naszych dzieci dla chojnowskich przedszkolaków.

W dniu dzisiejszym dla wszystkich chojnowskich przedszkolaków nasi uczniowie zaprezentowali taniec, śpiew, recytację i teatr. Przy pełnej widowni chojnowskiego Domu Kultury wystąpiły wszystkie szkolne zespoły i soliści. Były akrobatki Piramidy, zespół czirliderek, Synkopa, Sweety Girls, Piraci, Aja oraz jako soliści Piotr Suchecki, Martyna Czajka, Marta Jadach, Julia Woronowicz, Marta Krasna. Prowadzącymi były Julia i Marta. Na zakończenie każdy z przedszkolaków otrzymał pamiątkowy proporczyk. Podziękowania dla koordynatora, wszystkich występujących, opiekunów grup oraz pracowników chojnowskiego MOKSiRu.

2017-03-14 23:21

Nasi mistrzowie sportowi.

Przedstawiamy naszych ostatnich mistrzów sportowych. Sara Kułacz zajęła II miejsce w eliminacjach powiatowych w tenisie stołowym. Franciszek Olszewski i Karol Struski to mistrz i wicemistrz ostatniego turnieju taekwondo, który odbył się w niemieckim Budziszynie. Chłopcy na co dzień występują w chojnowskiej LMKS "SFORA". Gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów.

2017-03-13 21:23

Konkurs wiedzy pożarniczej.

W eliminacjach miejsko-gminnych Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" wzięli udział nasi uczniowie przygotowywani przez p. Helenę Malak-Fotiadis. W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajął Kacper Kapral, II miejsce Dorian Gluba. Wysoko zostały sklasyfikowane również Martyna Leja, Kinga Burzmińska i Julia Czarachowicz. Gratulacje dla wszystkich :) i podziękowania dla p. Heleny.

2017-03-12 00:16

Zajęcia z projektu unijnego - cz. II.

Uczniowie uczestniczą w zajęciach prowadzonych w ramach projektu unijnego "Równe szanse w edukacji uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 i Gimnazjum nr 1 w Chojnowie". Tym razem przedstawiamy zdjęcia z zajęć z przyrody w klasach starszych.

2017-03-09 22:27

Zajęcia z projektu unijnego.

Uczniowie uczestniczą w zajęciach prowadzonych w ramach projektu unijnego "Równe szanse w edukacji uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 i Gimnazjum nr 1 w Chojnowie". Tym razem przedstawiamy zdjęcia z zajęć z przyrody w klasach młodszych.

2017-03-09 22:26