Zakończenie programu „Ratujmy pszczoły, trzmiele…”.

Na zakończenie realizacji programu „Ratujmy pszczoły, trzmiele…” realizowanego w ramach akcji „Działaj lokalnie” nasze szkolne czirliderki zaprezentowały dzisiaj swoje tańce. Na zaproszenie szkolnej koordynatorki programu – pania Joanny Godeckiej swoją obecnością zaszczycili nas dzisiaj: pan Jan Serkies – Burmistrz Miasta Chojnowa, pan Krzysztof Szustka – z Fundacji Ekologicznej „Zielona akcja”, pani Marta Kucfir – przedstawicielka regionalna programu „Działaj lokalnie”, pani Anna Kozak - Kierownik Referatu Promocji i Kultury w Urzędzie Gminy w Chojnowie oraz rodzice – wolontariusze zaangażowani w pracach przy projekcie. Były podziękowania, prezenty dla dzieci oraz duży tort dla wszystkich dzieci.

2016-10-13 23:53

Przedstawienie z okazji DEN.

Klasa VIa pod opieką swojej wychowawczyni z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej przygotowała dla uczniów i pracowników szkoły przedstawienie składające się z piosenek, układów, wierszy. Gratulacje dla występujących za wspaniałe przedstawienie.

2016-10-13 23:51

Wycieczka do Kudowy.

W środę 12.10 .2016 r. klasa IIIb ze swoją wychowawczynią i rodzicami udała się na wycieczkę do Kudowy Zdrój. Wyjechaliśmy autokarem w zaczarowaną różnobarwną jesienią krainę Gór Stołowych, gdzie pani przewodnik opowiadała nam o Liczyrzepie – duchu gór a następnie poprowadziła nas przez Błędne Skały. Potem zwiedzaliśmy Muzeum Zabawek, gdzie oglądaliśmy lalki z różnych epok i różnych części świata. Następnie w Muzeum Ginących Zawodów dzieci oglądały jak z kawałka metalu powstaje prawdziwa podkowa oraz jak z gliny wyrabia się dzbanki i naczynia. Po smacznym obiedzie udaliśmy się do Kaplicy Czaszek, gdzie pani przewodnik opowiadała historię wydarzeń z XVII w. Wróciliśmy do Chojnowa bardzo szczęśliwi i zadowoleni ze wspaniałymi wspomnieniami i plecakami pełnymi pamiątek. Danuta Dziembulak.

2016-10-13 23:49

Dzień Edukacji Narodowej.

Klasa IIIa pod opieką swojej wychowawczyni z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej przedstawiła program z wierszykami i piosenkami dotyczący szkoły, pracowników szkoły i uczniów czyli wszystkich którzy będą obchodzili to święto. Trzeciaki złożyły również piękne życzenia dla wszystkich pracowników szkoły. Po przedstawieniu otrzymali od wszystkich gromkie brawa.

2016-10-12 22:50

Koło plastyczne cd.

Na zajęciach koła plastycznego postanowiliśmy upiększyć szarą, ponurą jesienną aurę, którą mamy obecnie za oknem. Malowaliśmy farbami w pięknych, jesiennych kolorach na folii bąbelkowej jesienne drzewa, które następnie odbijaliśmy na kartce papieru. Patrycja Olejnik

2016-10-12 22:49