Zabawa karnawałowa klas I.

Sezon karnawałowy w pełni. Fotorelacja z zabawy klas I. Zdjęcia p. P. Olejnik.

2016-01-28 21:28

Turniej tenisa stołowego.

W dniu 27.01.2016R. odbył się w szkole podstawowej nr 4 w Chojnowie turniej podstrefy w Tenisa Stołowego. Poszliśmy w silnym składzie 8 osób: Wierzbicki Dominik, Fedorowicz Dominik, Fedak Gracjan, Słoński Konrad, Kozioł Marcin, Kondziołka Gabryś, Zapłata Wiktor, Kułacz Marceli. Walkę o pierwsze miejsce stoczyli chłopcy z VI A - Wierzbicki i Fedorowicz. Gra była zacięta. Każdy z zawodników chciał wygrać.Najpierw odbyła się gra pojedyncza {singiel} a potem trudna gra podwójna { debel}. Choć chłopcy walczyli ile sil w rękach i mocy w zaczarowanej rakietce zajęliśmy II miejsce. Za rok będzie lepiej, bo już dziś szkoli się młoda, zdolna kadra pod czujnym okiem p. S. Kułacz.

2016-01-28 21:24

Viva España.

W ramach koncertów artystów Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze muzycy zaprezentowali dzisiaj muzykę Hiszpanii. Uczniowie mogli sami wziąć udział w tworzeniu muzyki oraz nauczyli się śpiewać w tym języku.

2016-01-27 21:20

Wycieczka klas VI do Wrocławia.

26 stycznia klasy 6a i 6b wzięły udział w warsztatach w TVP we Wrocławiu. Zajęcia poprowadził dziennikarz telewizyjny p. Piotr Kasprzycki. Uczniowie mieli możliwość zwiedzenia muzeum telewizji, zobaczenia studia programów publicystycznych oraz nowego studia "Faktów. Jednak najciekawszą atrakcją telewizyjną było wejście na plan serialu "Szpital". Emisja serialu już niebawem:). Tego dnia uczniowie odwiedzili również największą w Polsce wystawę klocków Lego. Duże wrażenie wywarły na nich budowle z klocków Lego m.in. Titanic czy pojazdy z serii Star Wars. Zdjęcia i tekst Justyna Piróg.

2016-01-27 21:18

Dyplomy Synapsika.

Uczniowie klas II wzięli udział w tym roku szkolnym w konkursie Synapsik „MEN” klas II. Korzystając z obecności klas II podczas przedstawienia o zimie zostały wręczone dyplomy uczestnictwa w tym konkursie. Najlepszy wynik w szkole uzyskał Michał Piróg osiągając po 90% punktów w każdej z części. Szkolnym koordynatorem konkursu była p. Katarzyna Jędraszczyk.

2016-01-26 21:19