Zajecia z umuzykalniania.

W dniu dzisiejszym odwiedziły nas artystki z Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry. Zaprezentowały zestaw pieśni i piosenek związany z listopadowym świętem niepodległości. Były też przymiarki ułańskiego czako.

2013-11-18 23:31

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2013-11-18 23:28

Południowe czytania.

Z okazji niedawnego Święta Niepodległości w klasach IV-VI w samo południe odbyły się krótkie czytania tekstów i wierszy o tematyce patriotycznej. Sceny z tych chwil zostały również sfilmowane przez redaktorów portalu chojnow.pl, gdzie pojawią się w najbliższym czasie.

2013-11-13 23:31

Przedstawienia klasy Vb.

Klasa Vb zaprezentowała młodszym uczniom naszej szkoły krótkie przedstawienia o ekologii.

2013-11-13 23:30

Przedstawienie z okazji Narodowego Święta Niepodległości - cz.2

Również uczniowie klas IV-VI przygotowali dla starszych uczniów przedstawienie z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Nad całością czuwały panie Małgorzata Szczepanowska, Ewa Więcek i Maria Lis.

2013-11-08 22:52