Zabawy świetlicowe.

2022-02-01 12:37

Piernikowe zajęcia w świetlicy szkolnej.

2022-02-01 12:32

Dzień popcornu w świetlicy szkolnej.

2022-02-01 12:29

Bajkowe zajęcia w świetlicy szkolnej.

2022-02-01 12:24

Nauka zdalna.

Zgodnie z informacjami podanymi przed chwilą wraca nauka zdalna. Nie obejmuje ona uczniów klas 1-4, którzy nadal kształcą się stacjonarnie. Oprócz oczywiście klas, które są jeszcze na kwarantannie, czyli klasy 1a i 1b, które powinny pojawić się w szkole w piątek. Pozostałe klasy, czyli klasy 5-8 przechodzą od czwartku w tryb kształcenia zdalnego. Część z tych klas już dzisiaj przeszło na kwarantannę - ci uczniowie również od jutra przechodzą na kształcenie zdalne. To tylko 2 dni do ferii. Minister powiedział, że: "— Jesteśmy pełni nadziei, że z końcem lutego wszyscy wrócimy do nauki stacjonarnej. Zakładamy, że szczyt tej fali będzie przypadał na za trzy tygodnie. — Nie ma podziału terytorialnego. We wszystkich szkołach do końca ferii. Nie zakładamy, że to będzie trwało dłużej — dodał" Na razie trzeba poczekać na aktualizację rozporządzenia MEiN dotyczącego Covid. Minister później doprecyzował - kształcenie zdalne do 27 lutego.

2022-01-25 19:20