Stypendia burmistrza.

Informację już przekazywali Państwu wychowawcy, ale mimo wszystko przypominamy, że uczniowie klas V-VIII zamieszkali na terenie Chojnowa, którzy osiągnęli w tym roku szkolnym sukcesy naukowe (wysokie średnie ocen na świadectwie, wysokie lokaty w konkursach i olimpiadach naukowych czy artystycznych) lub osiągnęli sukcesy sportowe mogą składać do 10 lipca wnioski o stypendium burmistrza. Za średnią ocen na świadectwie potrzeba osiągnąć w przypadku uczniów klas V-VI wynik co najmniej 5,6 a dla uczniów klas VII-VIII średnią co najmniej 5,4. Druki są do pobrania w sekretariacie szkoły, a składa się je w Urzędzie Miasta w Chojnowie. W przypadku uczniów uczęszczających do naszej szkoły, a zamieszkałych na terenie gminy wnioski są do pobrania w Urzędzie Gminy w Chojnowie i tam mają być też składane. W przypadku starania się o stypendium za średnią ocen potrzeba wówczas średniej co najmniej 5,0. Termin składania to również 10 lipca.

2021-06-22 15:06

Wyprawka dla pierwszaka.

Drodzy Rodzice przyszłych pierwszoklasistów. W związku z rozpoczynającymi się wakacjami i w końcowym ich okresie zakupami szkolnymi przygotowaliśmy informację dotycząca dodatkowych rzeczy, o których kupienie – wyposażenie dzieci prosimy Państwa. Nie jest to zestaw obligatoryjny na pierwszy dzień szkoły. Z takich materiałów będą korzystać dzieci w ciągu całego roku szkolnego. Podręczniki i ćwiczenia uczniowie otrzymają w szkole od wychowawców. Zeszyt w wąską linię 2 zeszyty w kratkę 16-kartkowe (jeden do korespondencji z wychowawcą) nożyczki klej w sztyfcie 2-3 ołówki kredki Bambino (mogą być w twardej oprawie) gumka temperówka blok rysunkowy A-4 blok techniczny blok techniczny z kolorowymi kartkami papier kolorowy - podpisany farby plakatowe - podpisane farby akwarelowe – podpisane plastelina - podpisana kredki pastelowe olejne - podpisane teczka papierowa A-4 obuwie zmienne i podpisany worek na obuwie strój na wf (ustali wychowawca)

2021-06-22 11:39

Podziękowania dla darczyńcy.

Dzięki pomocy finansowej darczyńcy – p. Dariusza Sywaka z PHU „D.S.” został zakupiony do szkoły nowy sprzęt, który znacznie ułatwi prace porządkowe. To maszyna czyszcząco-sprzątająca, której zakup planowaliśmy od jakiegoś czasu, ale jak zwykle problemem był brak funduszy. Dzięki p. Darkowi oraz p. Kasi Gnas, która objęła to organizacyjnie już mamy to. Podziękowania dla p. Darka oraz p. Katarzyny.

2021-06-21 22:22

Strefa kibica w SP3.

Z okazji trwających mistrzostw Europy w piłce nożnej oraz szkolnych rozgrywek międzyklasowych Euro2020 cała szkoła dzisiaj była w barwach biało-czerwonych.

2021-06-18 23:35

List kuratora oświaty do rodziców.

Szanowni Rodzice! Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniu on-line poświęconemu szczepieniom dzieci i młodzieży przeciw COVID-19 prowadzonym w ramach Narodowego Programu Szczepień. Prelegentami będą pan prof. dr hab. Leszek Szenborn kierownik Katedry i Kliniki Pediatrii i Chorób Infekcyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu oraz pani Barbara Korzeniowska wicedyrektor ds. lecznictwa otwartego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, lekarz medycyny. Spotkanie odbędzie się na platformie Microsoft Teams w dniu 24 czerwca 2021 r. (czwartek) o godz. 17.30, przewidywany czas trwania spotkania 1,5 godz. Spotkanie odbędzie się pod poniższym linkiem: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_NWY5MmE3NWEtMjk1Ny00YTIyLWJlMGMtMzJlY2Y2YTY1OWFk%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%22d24a0824-1e4c-45a4-9762-104e8a8fb2ee%22%2c%22Oid%22%3a%2252311543-ce04-4bc4-b159-2404ca188f5e%22%2c%22IsBroadcastMeeting%22%3atrue%7d&btype=a&role=a Z wyrazami szacunku Roman Kowalczyk Dolnośląski Kurator Oświaty

2021-06-18 13:13