KONKURS LITERACKI.

Od wielu lat, 25 marca miłośnicy literatury fantasy pod egidą chojnowskiej biblioteki i szkolnych klubów DKK hucznie obchodzili Światowy Dzień Czytania Tolkiena. W tym roku, mimo ograniczonych możliwości, nie tracimy kontaktu z pasjonatami prozy wielkiego twórcy. Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała konkurs pt. Zaczarowany Las Toma Bombadila. Chętnych odsyłamy do strony www.biblioteka.chojnow.eu lub do bezpośredniego kontaktu z p. A. Kopyrą pod adresem mbpchojnow.gromadzenie@gmail.com Serdecznie zapraszamy do udziału. Piękne nagrody czekają na czytelników. Koordynator konkursu w szkole E. Wołoszyn- kontakt przez e-dziennik.

2021-04-08 23:55

Spokojnych Świąt.

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych życzy społeczność szkolna Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie.

2021-04-02 08:33

Laureaci Konkursu Plastycznego "Kartka wielkanocna"

Laureaci Konkursu Plastycznego ,,Kartka wielkanocna" organizowanego przez Muzeum Regionalne w Chojnowie I m - Wiktoria Sawicka II m - Amelia Matczak III m - Zuzanna Wróbel wyróżnienie - Martyna Wieczorek. Gratulujemy

2021-03-31 18:15

MĄDREJ GŁOWIE DOŚĆ DWIE SŁOWIE

Nie zwalniamy tempa. Wierzymy, że nawet podczas zdalnej nauki można i trzeba pielęgnować swoje talenty. Stajemy zatem do intelektualnym wyzwań z różnych dziedzin wiedzy. 15 lutego przystąpiliśmy do ogólnopolskiej olimpiady OLIMPUS- ZADANIA LOGICZNE i już dziś możemy pochwalić się wynikami. Na 3126 uczestników z całej Polski uczniowie klasy 5a Szkoły Podstawowej nr 3 uzyskali bardzo wysokie lokaty. Miano laureatek zdobyły 2 uczennice: Iga Grzesiak - 9 miejsce Karolina Łaba - 10 miejsce Tuż za nimi pozycje zajęli kolejno: Maciej Kucharski - 20 miejsce Gabriel Gawek - 22 miejsce Dominika Wieczorek - 23 miejsce Martyna Wieczorek - 23 miejsce Maja Siwka - 26 miejsce Zofia Budakiewicz - 29 miejsce Bartosz Kruk - 31 miejsce i Gracjan Sitarz - 38 miejsce. Zdrowa rywalizacja, możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i satysfakcja wygranej to najlepsze prezenty na Święta. Uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach. Koordynatorem konkursu na terenie szkoły była p. Ewa Wołoszyn.

2021-03-30 21:08

Pasowanie na czytelnika.

W dniu dzisiejszym odbyło się pasowanie na czytelnika dla uczniów klas I. Uroczystość przygotowały panie Ewa Więcek, Urszula Bisiorek oraz Ewa Wołoszyn. W przedstawieniu wystąpili uczniowie klasy IIIa.

2021-03-19 22:38