Wycieczka klasy IVb i VIa do Wałbrzycha.

Wycieczka klasy IVb i VIa do Starej Kopalni - Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu. Zdjęcia Bernarda Borkowska.

2020-09-29 10:45

Świetlicowe Sprzątanie Świata.

W dniu 18 września (piątek) dzieci uczęszczające na świetlicę z klas: 2a, 2b i 3a uzbrojone w rękawiczki i worki wyruszyły do walki ze śmieciami wokół szkoły. Zwartym szeregiem przeczesały teren ulicy Solskiego, pobliskich działek i chojnowskiego stawu. Efekty były zadziwiające. Dzieci wracały z wielkimi workami pełnymi papieru, plastiku i innych odpadów. Wszystkie śmieci przed umieszczeniem w kontenerach były segregowane. Młodym ekologom należą się oklaski, ale szkoda, że mieszkańcy naszego miasta tak mało dbają o swoje środowisko.

2020-09-28 21:57

Wycieczka klasy Va i VIb do Wałbrzycha.

Wycieczka klasy Va i VIb do Starej Kopalni - Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu. Zdjęcia Ewa Wołoszyn

2020-09-25 21:26

Wycieczka klasy IVa do Wałbrzycha.

Wycieczka klasy IVa do Starej Kopalni - Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu. Zdjęcia Dariusz Wołoszyn.

2020-09-25 21:22

Wycieczka klas III do Wałbrzycha.

Wycieczka klas III do Starej Kopalni - Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu. Zdjęcia Magdalena Książek

2020-09-25 21:19