biegi uczniów

Bieg Orląt Lwowskich.

45 Trójkowiczów na Biegu Orląt Lwowskich organizowanym przez Powiatowy Zespół Szkół.

2023-11-09 20:48

śniadanie w klasie 2a

Śniadanie daje moc.

Uczniowie naszej szkoły realizują program edukacyjny „Śniadanie daje moc”. Celem akcji jest promowanie zasad zdrowego odżywiania oraz zwiększania świadomości uczniów na temat znaczenia śniadania dla ich zdrowia. Uczniowie kl. 2a wykonali piramidy żywieniowe i przygotowali samodzielnie drugie śniadanie w szkole. Anna Iwanicka

2023-11-09 10:33

śniadanie w klasie

Zdrowe śniadanie w klasie 1b.

8 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Zdrowego Śniadania. Głównym celem organizacji tego dnia jest zachęcanie dzieci do zdrowego odżywiania się. Zdjęcia Katarzyna Jędraszczyk.

2023-11-08 21:10

dzieci na wycieczce

Wycieczka kl. 6A i 6B.

Wycieczka kl. 6A i 6B do sztolni Walimskich i Zamku Grodno. Zdjęcia Bartosz Gębala.

2023-10-26 19:32

rekonstrukcja punktu poboru z czasów legionów

Żywa lekcja historii.

Agencja widowisk historycznych Arkona zaprezentowała dzisiaj uczniom klas 7-8 lekcję historii „Od powstania listopadowego do odzyskania niepodległości”. Uczniowie mogli dzięki temu zobaczyć jak wyglądał pobór do wojska legionistów, pokaz musztry, pokaz walk na szable i bagnety oraz zobaczyć repliki uzbrojenia i umundurowanie z tych czasów.

2023-10-26 13:46