Zabawa karnawałowa klas IV-VIII.

Również klasy starsze miały swój bal karnawałowy. Zabawa udała się znakomicie. Zdjęcia Katarzyna Adamska.

2019-01-24 22:02

Zajęcia z umuzykalniania.

Muzycy z filharmonii dolnośląskiej zaprezentowali program związany z muzyką rozrywkową. Jak zwykle z „pomagali” im w tym nasi uczniowie. Zdjęcia Patrycja Olejnik.

2019-01-24 21:59

Konkurs kolęd.

W dniu dzisiejszym odbył się coroczny koncert kolęd. Brali w nim udział uczniowie z klas I-IV. Śpiewali soliści i całe klasy. Konkurs, który organizuje s. Hiacynta cieszy się dużym zainteresowaniem występujących i widzów. Wykonawców oceniało profesjonalne jury. Najlepsi otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulacje dla wszystkich uczestników i podziękowania dla organizatorów. Zdjęcia Bernarda Borkowska, Eliza Ginda, Joanna Godecka.

2019-01-21 22:00

Zabawa karnawałowa klas I-IV.

Klasy I-IV miały dzisiaj swój bal karnawałowy. Przy profesjonalnym prowadzeniu DJ-a, wszyscy bawili się świetnie. Zabawa mogła się odbyć dzięki uprzejmości Powiatowego Zespołu Szkół, który użyczył nam salę gimnastyczną na tą imprezę. Podziękowania dla organizatorów oraz dyrekcji PZS. Zdjęcia p. Joanna Godecka, Patrycja Olejnik, Magdalena Książek.

2019-01-16 21:55

XVIII Dziecięcy Festiwal Kolęd i Pastorałek.

Na odbywającym się dzisiaj w legnickim Atrium XVIII Dziecięcym Festiwalu Kolęd i Pastorałek nasz uczeń Michał Kowalczyk zajął II miejsce. Sukces jest tym cenniejszy, gdyż Michał był jednym z 30 śpiewających uczestników. Gratulacje dla młodego artysty.

2019-01-15 22:09