Klasy VII w PZS.

Na zaproszenie Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie - p. Mariusza Kowalczyka uczniowie klas VII brali udział w biciu rekordu w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej w ramach programu "Ratujemy i Uczymy Ratować". Zdjęcia p. H. Malak-Fotiadis.

2017-10-17 08:48

Policjanci w klasach I.

Naszych pierwszaków odwiedzili policjanci z chojnowskiej Komendy Policji. Panowie: aspirant szt. Tomasz Szczupak i mł. aspirant Piotr Matuszkiewicz opowiadali dzieciom o bezpiecznych zachowaniach w domu oraz w drodze do i ze szkoły.

2017-10-17 08:46

Dzień Edukacji Narodowej w szkole - cz. II.

Część druga zdjęć.

2017-10-14 21:54

Dzień Edukacji Narodowej w szkole.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w szkole dwie uroczystości. Wpierw klasa IIIa pod opieką wychowawczyni p. Mirosławy Spes zaprezentowała dla uczniów młodszych klas kolorowe przedstawienie oparte na wierszach Jana Brzechwy. Dla starszych uczniów, również bardzo ciekawe i wesołe przedstawienie zaprezentowała klasa Vb pod opieką wychowawczyni p. Justyny Piróg. Piękny i pyszny tort przekazała nam Piekarnia Kupczyk - państwa Marty i Andrzeja Kupczyk. Bardzo dziękujemy. Wszystkim pracownikom oświaty oraz uczniom i ich rodzicom składamy najlepsze życzenia z okazji Dnia Edukacji.

2017-10-14 21:53

Koło plastyczne.

Na zajęciach koła plastycznego uczniowie wykonali jesienne drzewo na papierowym talerzyku – odbijając na płaszczyźnie zamoczoną w farbie gąbkę. Natomiast na kolejnych zajęciach tworzyli jesienne drzewa wycinając elementy z kolorowego papieru. Niektóre z dziewcząt zdążyły także zrobić jeże z rolki po papierze toaletowym. Tekst i zdjęcia: Patrycja Olejnik

2017-10-12 22:40