Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 - klasy I-III.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w sali widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury. Wręczone zostały tam wyróżnienia dla najlepszych uczniów za ich całoroczną pracę, za wzorową zachowanie, wzorową postawę, 100% frekwencję, Orły Trójki oraz wiele innych. Uroczystość zaszczycił Burmistrz Miasta Chojnowa p. Jan Serkies. Nagrody zostały ufundowały przez Radę Rodziców działającą przy Szkole Podstawowej nr 3 oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki. Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych. Zdjęcia p. Mariusz Nawrocki.

2017-06-25 22:24

Klasa IIIc w Jerzmanowicach.

Na przedwakacyjny piknik klasa IIIc ze swoją wychowawczynią została zaproszona do p. Pirogów. Zdjęcia p. Maria Pękala.

2017-06-25 22:22

Wyróżnienie z Goethe Instytut.

Uczniowie klasy IVa wzięli udział w konkursie Erlebnisreise mit Deutsch (Z niemieckim w drogę) organizowanym przez Goethe Instytut. Nasza szkoła otrzymała wyróżnienie za udział w konkursie i stworzenie zdjęcia - stopklatki, które nawiązuje do tytułu projektu. Gratulacje! Katarzyna Bartłomiejczyk

2017-06-21 23:16

Konkurs czytelniczy w MBP.

Uczniowie klasy IIIa brali udział w konkursie pięknego czytania organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną i zajęli tam I i III miejsce. Gratulacje.

2017-06-21 22:31

Klasa Ia w Ostaszowie.

Pierwszaki ze swoimi wychowawczyniami odwiedzili Ostaszów, gdzie wzięli udział w warsztatach oferowanych przez gospodarzy. Zdjęcia Bogusława Kruk i Magdalena Książek.

2017-06-21 22:28