Nagrody w konkursie polonistycznym.

W dniu dzisiejszym wręczone zostały nagrody dla laureatów konkursu polonistycznego przeprowadzonego w ostatnim czasie w szkole. Zdjęcia p. Grażyna Klucznik.

2017-06-05 23:27

Wycieczka klasy Va i VIa.

Klasa Va i VIa ze swoimi wychowawczyniami zwiedzała Gniezno i okolice podczas trzydniowej wycieczki. Zdjęcia p. Izabela Hibner-Majewska.

2017-06-05 23:25

Dzień Dziecka w klasie IIIb.

Klasa IIIb świętowała Dzień Dziecka na pikniku. Zdjęcia p. Anna Czarna.

2017-06-05 23:24

Wycieczka do muzeum kl.II b.

Kolejny już raz uczniowie kl. II b odwiedzili, w tym roku szkolnym, Muzeum Regionalne w Chojnowie. Tym razem celem wycieczki była wystawa czasowa ,,Wikingowie" i udział w warsztatach plastycznych. Zdjęcia i tekst: Anna Iwanicka

2017-06-02 22:44

Dzień Dziecka w klasie IId.

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy IId ze swoją wychowawczynią odwiedzili chojnowską pizzerię Piccolo Mondo, gdzie czekała na nich smakowita pizza i lody. Zdjęcia p. Joanna Godecka.

2017-06-01 23:50