Podsumowanie półrocza w klasie IIa

Jak co roku w klasie IIa podsumowano pierwsze półrocze nauki. Wszyscy uczniowie otrzymali specjalnie przygotowane odznaki za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce, drobne upominki książkowe i słodycze. Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce. Katarzyna Jędraszczyk

2016-02-04 22:28

Najlepsi w I półroczu roku szkolnego.

Najlepsi uczniowie kończącego się I półrocza roku szkolnego 2015/2016 otrzymali dzisiaj upominki ufundowane przez radę rodziców. W klasach I-III byli to uczniowie wskazani przez wychowawców, w klasach IV-VI zaś ci uczniowie, którzy osiągnęli średnią ocen 5,0 i większą oraz najlepsze oceny zachowania. Na spotkaniach z klasami wręczony został również puchar dyrektora za najwyższą średnia osiągniętą przez klasę. Puchar otrzymała klasa Va. Wręczone zostały również upominki ufundowane przez SKO za wzorowe oszczędzanie. Uczniowie wysłuchali również zasad bezpiecznych zachowań podczas ferii zimowych.

2016-01-29 22:30

Spotkanie z babciami i dziadkami w Ia.

Uczniowie klasy Ia pod opieką swojej wychowawczymi przygotowali dla swoich babć i dziadków niespodziankę. Przedstawili im występ z piosenkami , tańcami i wierszykami. Po części artystycznej zaprosili ich do swojej klasy, gdzie mamy przygotowały dla seniorów słodki poczęstunek.

2016-01-29 22:28

Zabawa karnawałowa klas III i klasy IIa.

Kolejne obrazki z ostatnich zabaw naszych klas. Zdjęcia p. B. Kruk

2016-01-28 21:29

Zabawa karnawałowa klas I.

Sezon karnawałowy w pełni. Fotorelacja z zabawy klas I. Zdjęcia p. P. Olejnik.

2016-01-28 21:27