Smaczne przekąski.

Uczniowie klasy IVb przygotowali dzisiaj dla pozostałych smaczne i zdrowe przekąski w ramach akcji „Proponujemy owoce”. Na jednej z przerw międzylekcyjnych częstowali innych kawałkami bananów, pomarańczy, grapefruita, arbuza i jagodami. Przekąski szybko znalazły smakoszy.

2015-11-17 20:06

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2015-11-17 20:04

Czytanie tekstów patriotycznych.

W tygodniu związanym z obchodami Dnia Odzyskania Niepodległości, zgodnie z propozycją Powiatowego Zespołu Szkół odbyły się w dniu dzisiejszym klasowe czytania tekstów patriotycznych. Zestawy tekstów związanych z odzyskaniem niepodległości, wiersze i prozę czytali zarówno nauczyciele jak i sami uczniowie – nawet klas I.

2015-11-13 18:57

Konkurs Bóbr.

W dniu wczorajszym odbyły się w zawody X edycji Konkursu Informatycznego Bóbr. Wzięli w nim udział również wybrani uczniowie z naszych klas VI. Wyniki już niebawem.

2015-11-13 18:56

Wycieczka do muzeum.

10 listopada grupy p. Andrzeja Świdurskiego i p. Joanny Trajewskiej udały się na wycieczkę do chojnowskiego muzeum na wystawę prac p. Lecha Wogela. Okazją do odwiedzin było Święto Niepodległości Polski, a rysunki p. Lecha to prawdziwa historia oręża polskiego od Mieszka I aż do II Wojny Światowej. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowiadania o Wojsku Polskim, szczegółach uzbrojenia i bohaterskich bitwach, a potem z zaciekawieniem oglądały rysunki. Wycieczka z pewnością zachęciła dzieci do częstszego odwiedzania naszego muzeum.

2015-11-13 18:54