Wizyta w Myśliborzu.

W nagrodę za czołowe miejsca Natalii i Huberta w konkursie CEEiK dotyczącym recyklingu klasa IVa i Va otrzymały dwudniowy, darmowy pobyt w Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa w Myśliborzu.

2015-06-17 00:04

Dzień Rodziny w klasie IIIb.

Uczniowie klasy IIIb pod opieką swojej wychowawczyni p. Anny Iwanickiej zaprezentowali swoim rodzicom przedstawienie z okazji minionego Dnia Matki oraz zbliżającego się Dnia Ojca pod wspólnym mianownikiem Dnia Rodziny.

2015-06-14 22:46

Konkurs ortograficzny.

Klasy II i III miały już swój konkurs ortograficzny. Tym razem wzięli w nim udział przedstawiciele klas starszych. P. Małgorzata Szczepanowska zorganizowała go dla klas V i VI. Wyniki już niebawem.

2015-06-14 22:44

Nawyki zdrowego żywienia.

Coroczne zajęcia związane z promocją zdrowych nawyków żywieniowych poprowadziła przedstawicielka legnickiego SANEPIDu. W zajęciach wzięli udział uczniowie klas VI i III.

2015-06-14 22:42

Bezpieczne wakacje.

W ramach programu "Bezpieczne wakacje" klasy IV wzięły udział w akcji rysowania obrazków o tej tematyce. Polem popisu było dla nich boisko szkolne.

2015-06-14 22:40