warsztaty ceramiczne

Warsztaty ceramiczne klasy 3a.

2024-09-23 09:30

laureaci stypendiów burmistrza

Wręczenie stypendiów Burmistrza Miasta Chojnowa - naukowych, artystycznych i sportowych.

2024-09-23 09:28

apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego 2024_2025

2024-09-03 14:46

wystawa prac plastycznych

Wystawa prac plastycznych konkursu " Lekcje z klimatem".

W holu głównym szkoły znajduje się wystawa prac plastycznych konkursu " Lekcje z klimatem" zorganizowanego przez Gminę Miejską Chojnów we współpracy ze Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnowie - "Trójka" oraz Fundacja Ekologiczna Zielona Akcja. Decyzją Komisji Konkursowej nagrodzono 10 uczniów. Brawa dla zwycięzców! Rozdanie nagród odbędzie się o godz. 10.00 dn. 20.06.2024 w holu głównym szkoły. Działania "Szkolne inicjatywy na rzecz dobrego klimatu w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie zostały zorganizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków NFOŚiGW z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej części 2) Fundusz Ekologii. Partnerzy projektu: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu Chojnow.eu - Oficjalny Serwis Internetowy Miasta Chojnów Fundacja Ekologiczna Zielona Akcja Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnowie - "Trójka"

2024-06-28 17:14

dzieci z nagrodami

Nagrody w konkursie plastycznym "Lekcje z klimatem" rozdane.

Nagrody w konkursie plastycznym "Lekcje z klimatem" rozdane. Zwycięzcom gratulujemy. Projekt "Szkolne inicjatywy na rzecz dobrego klimatu w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie " powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków NFOŚiGW z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej części 2) Fundusz Ekologii.

2024-06-28 15:32