Zielona szkoła

Klasy IIIa i VIb z wychowawczyniami w dn. 16-24.09 przebywały na zielonej szkole w Łebie.

2013-09-26 23:59

Rozgrywki na Orliku.

W ostatnich dniach odbyły się rozgrywki piłkarskie drużyn chłopców i dziewcząt klas IV-VI. Były to eliminacje gminne IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Reprezentacja klasy Vb - Chochliki zajęła w swojej kategorii wiekowej I miejsce.

2013-09-20 00:06

Sukcesy kolarskie Ani.

Pod koniec sierpnia w Złotym Stoku odbyły się zawody Pucharu Polski MTB XCO, w których brała udział uczennica naszej szkoły Ania Szewczyk. W kategorii wiekowej "Żakinia" zajęła III miejsce i tym samym stanęła na podium. Gratulacje dla zawodniczki.

2013-09-15 21:56

Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014.

2 września 2013 r. o godz. 9.00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Pogoda za bardzo nas w tym dniu nie rozpieszczała, ale uśmiechy uczniów pozwoliły zapanować nawet nad pogodą. W tym roku naukę w szkole rozpoczęło ponad 50 nowych uczniów. Życzymy wszystkim sukcesów i najlepszych wyników.

2013-09-03 21:01