Świąteczni goście w szkole.

Szkołę odwiedzili dzisiaj szczególni goście. Najważniejszym był oczywiście Mikołaj ze swoimi pomocnikami. Uczniowie poszczególnych klas otrzymali od Mikołaja paczki z prezentami przygotowane przez rodziców. Nauczyciele i pracownicy szkoły również otrzymali słodkie upominki. Drugim gościem był przyjaciel szkoły, Szkot Eddie Millar, który również od Mikołaja dostał prezent. Po odwiedzinach w szkole Mikołaj ruszył do chojnowskich urzędów, przychodni, biblioteki, muzeum, poradni, sklepów oraz ośrodka Niebieski Parasol. Najpiękniejszym podziękowaniem był uśmiech ludzi i życzliwość, z którymi się spotykał. Podziękowania dla rodziców za przygotowane paczek dla dzieci oraz opiekunom Samorządu Uczniowskiego. Zdjęcia Magdalena Książek.

2019-12-06 21:49

Panie pedagog w odwiedzinach u pierwszaków.

Pani Helena Malak-Fotiadis oraz Bożena Zawadzka z mikołajkową wizytą i prezentami odwiedziły naszych pierwszaków. Zdjęcia Bożena Zawadzka.

2019-12-06 21:46

Żywa lekcja historii.

W dniu dzisiejszym po raz kolejny odwiedzili naszą szkołę przedstawiciele Agencji Widowisk Arkona. Jak zwykle zaprezentowali ciekawe przedstawienie, które sami nazywają „żywą lekcją historii”. Tym razem dotyczyła ona historii związanej z husarią: „Jak to Sobieski pod Wiedniem wojował”. Za swój występ zebrali zasłużone brawa.

2019-12-06 00:09

Szkolny kiermasz świąteczny.

W szkole w dniu dzisiejszym ruszył szkolny kiermasz świąteczny. Atmosfera zbliżających się świąt udziela się już wszystkim. Kiermasz kusi zapachami i kolorami wystawionych ciast i ozdób. Zapraszamy do zakupów. Podziękowania dla wszystkich osób, które wspomagają szkolną społeczność.

2019-12-04 23:47

Konkurs uDOSTĘPniacze.

Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Anny Świdurskiej wzięli udział w konkursie edukacyjnym zorganizowanym przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. W szkole przeprowadzone zostały działania związane z uwrażliwieniem i podniesieniem świadomości młodych ludzi na temat potrzeb osób, które mają trudności w poruszaniu się czy percepcji (np. seniorzy, osoby z niepełnosprawnościami, osoby z czasowymi urazami) oraz istniejących barier w otaczającej przestrzeni. Za udział w tym konkursie uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

2019-12-04 23:45