Panorama bitwy pod Grunwaldem.

Rośnie nam nowy Matejko, a może Kossak. Ksawery z klasy Ia przyniósł dzisiaj do szkoły i zaprezentował swoją pracę. To panorama bitwy pod Grunwaldem. Jest rewelacyjna. Wywieszona w klasie i możliwa do oglądania przez wszystkich chętnych. Gratulacje dla młodego mistrza malarskiego.

2019-10-22 22:24

Zajęcia z umuzykalniania.

Muzycy z Filharmonii Dolnośląskiej zaprezentowali nowy program dla uczniów. Zdjęcia Dariusz Wołoszyn i Ireneusz Więcław.

2019-10-21 20:16

Sprzątanie świata.

Sprzątanie świata - klasy VII i VIII. Zdjęcia Agnieszka Bielecka.

2019-10-21 20:12

Jesienne prace w klasie Ib.

Zdjęcia Anna Iwanicka.

2019-10-19 21:15

Uroczyste otwarcie szkoły.

Po wielu pracach upiększających odbyło się dzisiaj uroczyste otwarcie szkoły po zmianie lokalizacji. Wielu zaproszonych gości mogło zobaczyć, jak zmienił się wygląd szkoły w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Otwarto dla gości wszystkie pomieszczenia klasowe, gdzie mogli oni zobaczyć w jakich warunkach uczą się obecnie uczniowie SP3. Całość dopełnia ikonografika na ścianach holi szkolnych, meble dla uczniów, gry sensomotoryczne, graffiti w klasach językowych oraz ogólny wystrój szkoły. Zapraszamy do odwiedzin w szkole. Podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w pracach modernizacyjnych.

2019-10-15 00:22