Spotkanie wigilijne klasy Ib.

17.12.2018 uczniowie klasy 1b spotkali się na klasowej wigilii. To była wyjątkowa uroczystość, gdyż zostaliśmy zaproszeni do domu naszego kolegi Mieszka. Zgodnie z tradycją odbyło się dzielenie opłatkiem, składanie życzeń oraz wspólne kolędowanie. Dziękujemy pani Dominice za zaproszenie :) Zdjęcia i tekst Joanna Godecka.

2018-12-17 21:44

Przedstawienie klasy VIa.

Niedawno obchodzony był Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji klasa Via pod opieką swojej wychowawczyni zaprezentowała opowieści, piosenki, wierszyki o misiach różnej maści.

2018-12-13 19:48

Klasa Ib na warsztatach w PZS.

Również klasa Ib ze swoją wychowawczynią wzięła udział w warsztatach świątecznych wypieków organizowanych przez nauczycieli i uczniów Powiatowego Zespołu Szkół. Podziękowania za zaproszenie. Zdjęcia Joanna Godecka.

2018-12-12 21:26

Kiermaszu klasy VIIIa ciąg dalszy.

Trwa kiermasz klasy VIIIa. Zapraszamy do poczęstunku i oraz kupowania upominków. W galerii również zdjęcie efektów pracy uczniów kl. VIIa i VIIIa podczas warsztatów w Powiatowym Zespole Szkół. Zdjęcia Ewa Wołoszyn.

2018-12-12 21:20

Świąteczne warsztaty MDKK.

W dniu 5.12 w Powiatowym Zespole Szkół przy ul. Witosa odbyły się warsztaty świąteczne dla Dyskusyjnego Klubu Książki zorganizowane przez panią Lucynę Olszewską i Joannę Więcław. W warsztatach brali udział nasi członkowie MDKK. Dziękujemy za zaproszenie i super efekty. Zdjęcia Ewa Wołoszyn.

2018-12-11 19:30