Kiermasz świąteczny.

Szkolny kiermasz świąteczny otworzył swoje podwoje. Jeszcze przez 2 dni będzie można kupić piękne prezenty świąteczne przygotowane przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Podziękowania dla wszystkich, którzy przygotowali te piękne rzeczy na kiermasz.

2018-12-05 20:20

Warsztaty świąteczne.

Klasy VI pod opieką swoich wychowawczyń oraz zaproszeni goście wzięły udział w warsztatach, na których tworzone były piękne stroiki, małe choinki, aniołki oraz inne bożonarodzeniowe prezenty. Część z tych rzeczy będzie można kupić na kiermaszu świąteczny, organizowanym w szkole. Zdjęcia Justyna Piróg.

2018-12-05 20:18

Andrzejki w klasach VI.

Klasy VI brały udział w zabawie andrzejkowej. Zdjęcia Justyna Piróg.

2018-12-05 20:15

Andrzejki w klasie Ib

Klasa Ib miała ciekawe świętowanie Andrzejek. Było to spotkanie z wróżką oraz wizyta w pizzerii Piccolo Mondo. Zdjęcia Joanna Godecka.

2018-11-30 23:49

Konkurs ortograficzny.

Najlepsi znawcy ortografii z klas II i III pisali test ortograficzny Wyniki: klasy II 1 miejsce Aleksander Kucyk klasa IIa 2 miejsce Gabriela Siemińska klasa IIa 3 miejsce Amelia Matczak klasa IIb Klasy III 1 miejsce Karolina Łaba i Mateusz Seheniewicz 2 miejsce Jagoda Karczmar 3 miejsce Agata Giersok Gratulacje dla wszystkich uczestników.

2018-11-30 23:47