Michał Kowalczyk z nagrodą.

Kolejny sukces Michała.

Do finału IV Dolnośląskiego Festiwalu Piosenki Polskiej „Gdzie Ci Artyści Szaleni?” zakwalifikowano uczniów z 16 Szkół Podstawowych Dolnego Śląska, m.in. z Bielawy, Legnicy Polkowic, Brzegu Dolnego. Finaliści występowali w 4 kategoriach: Kategoria 1: klasy 1-2 (7 finalistów) Kategoria 2: klasy 3-4 (10 finalistów) Kategoria 3: klasy 5-6 (14 finalistów w tym Michał) Kategoria 4: klasy 7-8 (11 finalistów) Po przesłuchaniu wszystkich finalistów JURY przyznało nagrody w poszczególnych kategoriach oraz GRAND PRIX dla najlepiej wykonanego polskiego utworu z lat 70-80-90-tych. Tym najlepszym okazał się Michał Kowalczyk ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie, który zdobył GRAND PRIX za utwór „Zielono mi”. Michał już po raz trzeci reprezentował naszą szkołę na tym Festiwalu zdobywając dwukrotnie II miejsca. Opiekunem Michała po raz kolejny był Pan Tomasz Susmęd oraz Mariusz Kowalczyk. Zdjęcia Mariusz Kowalczyk oraz https://glogow.naszemiasto.pl/ Gratulacje dla Michała i życzenia kolejnych sukcesów.

2023-02-05 15:19

śpiewające dzieci

Konkurs kolęd i pastorałek.

Zdjęcia Mariusz Nawrocki.

2023-02-02 13:53

zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa klas 4-8.

Zdjęcia Zosia Budakiewicz, Maja Siwka, Dominika Wieczorek i Martyna Wieczorek.

2023-01-24 19:54

zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa klas 1-3

Zdjęcia Zosia Budakiewicz, Maja Siwka, Dominika Wieczorek i Martyna Wieczorek.

2023-01-24 19:48

zajęcia z suchym lodem

Dni warsztatowe w szkole.

W ostatnich dniach klasy młodsze i ósme brały udział w warsztatach czekoladowych oraz doświadczeniach z suchym lodem.

2023-01-18 20:23