WyglÄ…da dobrze

Spotkanie z babciami i dziadkami w Ia.

Uczniowie klasy Ia pod opieką swojej wychowawczymi przygotowali dla swoich babć i dziadków niespodziankę. Przedstawili im występ z piosenkami , tańcami i wierszykami. Po części artystycznej zaprosili ich do swojej klasy, gdzie mamy przygotowały dla seniorów słodki poczęstunek.

2016-01-29 22:28

Zabawa karnawałowa klas III i klasy IIa.

Kolejne obrazki z ostatnich zabaw naszych klas. Zdjęcia p. B. Kruk

2016-01-28 21:29

Zabawa karnawałowa klas I.

Sezon karnawałowy w pełni. Fotorelacja z zabawy klas I. Zdjęcia p. P. Olejnik.

2016-01-28 21:27

Turniej tenisa stołowego.

W dniu 27.01.2016R. odbył się w szkole podstawowej nr 4 w Chojnowie turniej podstrefy w Tenisa Stołowego. Poszliśmy w silnym składzie 8 osób: Wierzbicki Dominik, Fedorowicz Dominik, Fedak Gracjan, Słoński Konrad, Kozioł Marcin, Kondziołka Gabryś, Zapłata Wiktor, Kułacz Marceli. Walkę o pierwsze miejsce stoczyli chłopcy z VI A - Wierzbicki i Fedorowicz. Gra była zacięta. Każdy z zawodników chciał wygrać.Najpierw odbyła się gra pojedyncza {singiel} a potem trudna gra podwójna { debel}. Choć chłopcy walczyli ile sil w rękach i mocy w zaczarowanej rakietce zajęliśmy II miejsce. Za rok będzie lepiej, bo już dziś szkoli się młoda, zdolna kadra pod czujnym okiem p. S. Kułacz.

2016-01-28 21:23

Viva España.

W ramach koncertów artystów Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze muzycy zaprezentowali dzisiaj muzykę Hiszpanii. Uczniowie mogli sami wziąć udział w tworzeniu muzyki oraz nauczyli się śpiewać w tym języku.

2016-01-27 21:19