Zajęcia koła plastycznego.

Na początku grudnia uczestnicy koła plastycznego postanowili przygotować dla Świętego Mikołaja prezenty. Własnoręcznie wykonali mikołajkowe podobizny, które położyli przy swoich łóżkach 6 grudnia. Był to prezent dla Świętego. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku Mikołaj także nas odwiedzi. Patrycja Olejnik

2015-12-23 20:29

Wszyscy wszystkim ślą życzenia.

Z inicjatywy uczniów Szkoły Podstawowej nr 3, zostały własnoręcznie wykonane kartki świąteczne z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W dniu 21 grudnia 2015 r., uczniowie wręczyli kartki przechodniom na chojnowskim rynku, odwiedzili: sklepy, apteki i Przychodnię Rejonową składając życzenia w imieniu: Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz całej Społeczności Uczniowskiej.

2015-12-23 20:25

Wigilia w klasie Id.

Klasa Id i IIc już dzisiaj miały swoje wigilie klasowe. Dzięki pomocy wychowawczyń i rodziców dzieci przy pięknie przystrojonych stołach składały sobie życzenia, próbowały potraw wigilijnych i śpiewały kolędy. Bardzo duże podziękowanie dla rodziców zaangażowanych w organizację.

2015-12-21 23:18

Wigilia w klasie IIc.

2015-12-21 23:15

Sopelkowe nutki.

Ostatnie w tym roku spotkanie z muzykami Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry poświęcone było „Sopelkowym nutkom”. Muzycy zaprezentowali melodie i piosenki związane z zimą i świętami. Uczniowie jak zwykle brali udział w tworzeniu muzyki i śpiewie.

2015-12-21 23:13