Turniej tenisa.

Pod opieką p. S. Kułacz został w szkole rozegrany coroczny Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów klas IV-VI. W kategorii dziewcząt zwycieżyła Sara Kułacz, a w kategorii chłopców - Wiktor Zapłata. Gratulacje dla zwycięzców.

2015-12-10 20:02

Kiermasz świąteczny.

Na parterze holu szkoły od dzisiaj do piątku otworzył swoje podwoje świąteczny kiermasz. Wśród bardzo wielu świątecznych rzeczy można kupić m.in. stroiki, bombki, pierniki, słodycze itp. Zapraszamy do odwiedzin i zakupów. Kiermasz firmuje Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki.

2015-12-09 21:04

Nowe prace w szkolnych galeriach.

Zapraszamy do oglądania nowych prac uczniów, które pojawiły się w szkolnych galeriach.

2015-12-08 22:09

Listy do Mikolaja - rozwiazanie konkursu.

Prace konkursowe.

2015-12-08 22:08

Warsztaty świąteczne.

Pod opieką p. J. Piróg, M. Spes, A. Bieleckiej i J. Sawickiej klasy szóste braly dzisiaj udział w warsztatach, podczas których uczniowie wykonywali świąteczne prezenty. Będą one sprzedawane już od jutra na kiermaszu, który został zorganizowany w holu szkoły.

2015-12-08 22:05