Dzień Kobiet w Ia.

W klasie Ia uroczyście obchodzono „Dzień Kobiet”. Dziewczynki w tym szczególnym dla nich dniu wzięły udział w zabawach przygotowanych przez kolegów z klasy, a także otrzymały od nich drobne upominki oraz piękne portrety.

2015-03-09 19:10

Dni Otwarte - cz. III

Dzisiaj odwiedziły nas przedszkolaki z Przedszkola nr 1. Podziękowania dla organizatorów, opiekunów grup oraz uczniów za program przygotowany dla przedszkolaków.

2015-03-06 21:14

Drugie odwiedziny w ramach Dni Otwartych.

Wizyta przedszkolaków z Ochronki Sióstr Służebniczek i Niepublicznego Przedszkola Skrzat.

2015-03-05 22:57

Odwiedziny przedszkolaków z Przedszkola nr 3.

Zdjęcia z odwiedzin przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 3.

2015-03-04 21:29

Występ magika.

W dniu dzisiejszym naszą szkołę odwiedzili artyści z Ukrainy. Swoje umiejętności magiczne zaprezentował p. Aleksander Tkacz wraz z asystentami. W pokazach wzięli udział również nasi uczniowie. Janek i Amelka wyczarowywali supełki ze sznurków, Damianowi zniknęła głowa i później został zamieniony w królika. Zuzia wyczarowała z papierków prawdziwego dolara. Marcelina wyczarowała cukierki. Najciekawsze przeżycia miała p. Pauch, którą iluzjonista przecinał piłą mechaniczną. Oczywiście wyszła z tego bez szwanku. Występujący zebrali za swoje pokazy zasłużone brawa.

2015-02-26 19:15