Magiczna kraina

12 marca 2013 r. uczniowie klas Ia i IIIb zostali zaproszeni do Gimnazjum nr 2 na spotkanie poświęcone zdrowemu stylowi życia. Dzieci obejrzały przedstawienie, w którym starsi koledzy promowali zdrowie. Poczęstunek owocowo-warzywny, gry i zabawy przy muzyce były dalszą częścią tego spotkania. Za zaproszenie nas bardzo dziękujemy!

2013-03-13 22:33

Wicemistrzyni Dolnego Śląska

W rozegranych w ostatni weekend w Jeleniej Górze Mistrzostwach Dolnego Śląska o IV Puchar Piastów Śląskich w kolarstwie przełajowym nasza uczennica Alicja Gałas, reprezentująca chojnowski klub kolarski Oriens-MTB zajęła II miejsce w kategorii młodziczek i uzyskała tytuł wicemistrzyni Dolnego Śląska. Gratulacje dla Alicji.

2013-03-13 22:32

Pokaz układania palm

W okresie przedświątecznych przygotowań klasa Ib ze swoją wychowawczynią odwiedziła gościnne progi chojnowskiego muzeum, gdzie uczniowie uczestniczyli w pokazie przygotowywania palm świątecznych zaprezentowanym przez p. Zofię Kasprzak. Po pokazie zwiedzili muzeum

2013-03-13 22:31

Konkurs ortograficzny

W ubiegłym tygodniu został przeprowadzony w naszej szkole konkurs ortograficzny zorganizowany przez szkołę EFEKT. Wyniki już niebawem

2013-03-13 22:30

Pasowanie na czytelników.

Panie bibliotekarki: Maria Lis i Ewa Więcek oraz dzieci z Koła Przyjaciół Biblioteki zaprosiły uczniów z klas I z wychowawczyniami na pasowanie na czytelnika. Pierwszaki celująco odpowiedziały na pytania i zagadki zadawane przez prowadzące panie. Następnie, po zdanym egzaminie nastąpiło pasowanie na czytelnika ze ślubowaniem. Na zakończenie dzieci obejrzały przedstawienie o kosmitach w bibliotece.

2013-03-05 20:35