Baw się bezpiecznie.

W dniu wczorajszym w konkursie "Baw się i bądź bezpieczny" brali udzial nasi uczniowie. W dniu dzisiejszym zaprezentowali oni wczorajsze scenki dla uczniów naszych klas I-III. Nad całością czuwała ich wychowawczyni - p. U. Chmielewska oraz pedagog p. H. Malak-Fotiadis.

2012-12-05 20:22

Pasowanie na uczniów naszych pierwszaków - cz. 3.

W dniu dzisiejszym na uczniów zostali pasowani już ostatnie pierwszaki. W klasie Ia pasowany został Aleksander i Łukasz. I otrzymali z tej okazji prezenty.

2012-12-05 20:18

Dzień Górnika

Z okazji Barbórki uczniów klas młodszych odwiedził prawdziwy górnik. Pracuje w kopalni miedzi i znalazł czas, by poopowiadać uczniom o swojej ciężkiej pracy. Uczniowie na jego ręce złożyli życzenia z okazji święta.

2012-12-04 21:54

Konkurs „Baw się i bądź bezpieczny”

W Szkole Podstawowej w Niedźwiedzicach odbył się konkurs dla uczniów klas I-III pod nazwą „Baw się i bądź bezpieczny”. Brali w nim udział uczniowie klasy IIIa z naszej szkoły. Pod opieką pań: Urszuli Chmielewskiej, Heleny Malak-Fotiadis i Katarzyny Jędraszczyk zmagali się z trudnymi, ale ważnymi sprawami związanymi z bezpieczeństwem podczas zabaw oraz przedstawiali scenki z tym związane.

2012-12-04 21:53

Zakończenie projektu "Radość tworzenia"

W dn. 30 listopada w sali Domu Schrama odbył się wernisaż wystawy stanowiącej podsumowanie projektu "Radość tworzenia. Utkane z marzeń, zlepione ze snów" realizowanego przez chojnowski MOKSiR we współpracy ze szkołami - również naszą. Wernisaż odwiedziły klasy III ze swoimi wychowawczyniami.

2012-12-01 18:48