Dyskoteki w szkole.

Z okazji Dnia Chłopaka zostały zorganizowane w szkole dyskoteki. Klasy IV-VI bawiły się od opieką swoich wychowawców oraz opiekuna samorządu w salce gimnastycznej, a klasa IIIa ze swoją wychowawczynią w swojej klasie.

2012-09-28 22:37

Wycieczka klas III do wioski rycerskiej.

Klasy III pod opieką swoich wychowawczyń - pań Bogusławy Kruk i Katarzyny Jędraszczyk oraz p. Heleny Malak-Fotiadis, p. Iwony Grzyb i Celestyny Bojczuk odwiedziły dzisiaj wioskę rycerską w Ostaszowie koło Przemkowa. Były walki rycerskie, zakuwanie w dyby oraz strzelanie z łuku, a więc zajęcia rycerskie z czasów średniowiecza. Pogoda również dopisała.

2012-09-26 17:34

Zajęcia plastyczne - "Każdy ma prawo do sukcesu".

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zaczęła się kontynuacja zajęć związanych z indywidualizacją procesu nauczania. Zajęcia finansowane są z funduszy Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

2012-09-25 18:40

Zajęcia z udzielania pierwszej pomocy.

Wszyscy uczniowie naszej szkoły oraz nauczyciele przechodzą lub będą przechodzić specjalistyczne zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia prowadzi specjalista z pogotowia ratunkowego z Legnicy. W dniu dzisiejszym szkolenia "zaliczyły" klasy I oraz VIa.

2012-09-25 18:28

Kolejne trofea Alicji.

Ala Gałas zdobywa kolejne punktowane miejsca. Gratulacje dla młodej kolarki.

2012-09-25 18:18