Egzamin praktyczny na kartę rowerową.

Uczniowie klas IV pod czujnym okiem p. B. Kruk zdawały dzisiaj praktyczny egzamin na kartę rowerową. W komisji, która sprawdzała umiejętności oprócz p. Kruk znalała się również pielęgniarka szkolna p . G. Mazur oraz policjant - p. Szczupak.

2012-06-20 23:31

Dzień Mamy w klasie IIIa

5 czerwca 2012 r. uczniowie klasy III zaprosili rodziców na specjalnie dla nich przygotowane przedstawienie. Na spotkaniu była też obecna pedagog szkolna - pani Helena Malak-Fotiadis.

2012-06-19 22:58

Krasnale w szkole.

W ramach imprez towarzyszących zbliżającemu się jubileuszowi szkoły, p. Maria Lis ogłosiła konkurs na szkolne krasnale. Do szkoły "przywędrowało" wiele krasnali, które zaprezentowały się dzisiaj na wystawie. Szkolna komisja wyróżniła uczniów, których krasnoludki spodobały się najbardziej.

2012-06-13 22:34

Konkurs Mitologiczny dla klas V.

W dniu wczorajszym został przeprowadzony kolejny, Szkolny Konkurs Mitologiczny dla Klas V. Konkurs przygotowany przez p. Małgorzatę Szczepanowską zmienił formę i jest teraz przeprowadzany w w formie pisemnej dla chętnych uczniów. W tym roku wzięło w nim udział 6 uczniów klasy Va i Vb. Wyniki - już wkrótce.

2012-06-13 22:33

Zajęcia plastyczne w ramach programu indywidualizacji.

Pomimo zbliżającego się zakończenia roku szkolnego trwają zajęcia w ramach realizowanego w szkole programu indywidualizacji dla uczniów klas I-III. Zajęcia plastyczne skupiają dzieci z tych klas, które chcą rozwijać swoje uzdolnienia w tym kierunku.

2012-06-13 22:32