"Szkolne przygody Pimpusia Sadełko" i "Na jagody".

Klasy I pod opieką swoich wychowawczyń przedstawiły dziś dwa przedstawienia. Klasa Ia zaprezentowała "Szkolne przygody Pimpusia Sadełko" a klasa Ib "Na jagody". Przedstawienia odbyły się w rocznicę urodzin naszej patronki i są kolejnym elementem działań związanych z obchodami 50-lecia szkoły.

2012-05-23 19:31

Test kompetencji klas III.

Klasy III pisały 22 maja test kompetencji "OBUT 2012". Sprawdza on umiejętności trzecioklasistów pod koniec I etapu edukacyjnego. Wyniki będą znane pod koniec maja.

2012-05-23 19:30

Majowy Festyn Trójki

19 maja odbył się kolejny, już 12-ty z kolei Majowy Festyn Trójki. Impreza jest wspólnym dziełem rodziców, uczniów i pracowników szkoły. Dzięki ich zaangażowaniu oraz wszystkich ludzi dobrej woli festyn stał się uroczystością na stałe wpisaną w nasze środowisko lokalne. Program tegorocznego festynu zaspokoił różne gusta widowni. Były występy naszych szkolnych zespołów: Trójeczki, Synkopy, Piramidy i grupy teatralnej Aja. Wystąpili soliści m.in. Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. Swoje umiejętności zaprezentowali chojnowscy młodzi bokserzy trenowani pod czujnym okiem p. Arkadiusza Lewandowskiego. Dzięki pomocy legnickiego Oddziału Terenowego KRUS ratownicy medyczni i strażacy zrobili pokaz pierwszej pomocy przedlekarskiej w symulowanym wypadku samochodowym. W punkcie pielęgniarskim badano ciśnienia krwi i poziom cukru oraz przeprowadzano przesiewowe badania logopedyczne. Działała "Kawiarenka pod Chmurką", stoisko z tanią książką, kącik kibica z przyborami na Euro 2012, stoisko z zabawką za 1 zł i stoisko z pajdą chleba i kiszonym ogórkiem. Można było kupić smaczną kiełbaskę z grilla. Treserzy z legnickie szkoły dla psów zaprezentowali pokaz tresury psów różnych ras. Wystąpiły pary trenujące taniec klasyczny – w tym uczniowie naszej szkoły. Konkurs rzutów dartami do celu zakończył się losowaniem nagród głównych. Odbyła się również aukcja prac chojnowskich plastyków - prace otrzymaliśmy od nich jako darowiznę. Można było poskakać na trampolinie oraz dmuchanych zamkach. Na zakończenie wystąpił zespół "Antrakt". Słowem - dla każdego coś miłego. Było słonecznie, radośnie i wesoło - bo temu miał właśnie służyć ten piknik. Podziękowania dla wszystkich ludzi zaangażowanych w organizację festynu i dla wszystkich darczyńców.

2012-05-20 18:26

Nasz szkolny mistrz Ju Jitsu.

W grudniu pisaliśmy o osiągnięciach Kuby Grzeli na turniejach ju jitsu. W maju tego roku na Ogólnopolskim Turnieju Wiosny o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra w Ju Jitsu Jakub zajął 1 i 3 miejsce w kategorii grappling przywożąc puchar i dwa medale. Gratulacje do mistrza.

2012-05-17 17:32

Majowy Festyn Trójki

Przewidywane atrakcje: występy zespołów szkolnych (Aja, Trójeczka, Synkopa, Piramida) oraz szkolnych solistów, konkursy sportowe z nagrodami, pokazy tańca klasycznego, pokaz pierwszej pomocy przedlekarskiej, pokaz walk bokserskich, aukcja prac chojnowskich plastyków, koszulki Szymona Pawłowskiego oraz piłki z podpisami zawodników Zagłębia, wystawa oldtimersów, pokaz tresury psów, kiermasz różności, książki i prac uczniowskich, bezpłatne konsultacje pielęgniarskie i logopedyczne, “Kawiarenka Pod Chmurką”, kiełbaska z grilla, pajda chleba, harcerska grochówka, paintball, dmuchane zamki, gwiazda wieczoru - zespół “ANTRAKT. Początek imprezy: sobota 19.05.2012 r. godz. 16.00.

2012-05-17 09:07