Zakończenie zbiórki produktów spożywczych.

Zakończona została akcja zbiórki artykułów spożywczych. Komisja rozdzieliła paczki dla najbardziej potrzebujących. Nagrodę dla najbardziej aktywnej klasy otrzymała klasa IIIb. Mikołaje dostarczyli dla uczniów tej klasy zestawy pizzy. Podziękowanie dla pomysłodawców i wszystkich darczyńców.

2011-12-20 20:23

Listy do św. Mikołaja.

W konkursie "Listy do św. Mikołaja" zorganizowanym przez panie bibliotekarki wzięło udział kilkadziesiąt uczniów z klas I-VI. W dniu dzisiejszym dla tych najlepszych - wyróżnionych i nagrodzonych - zostały wręczone upominki i nagrody.

2011-12-13 23:33

Świąteczne muzykowanie z artystami z Filharmonii Dolnośląskiej.

Naszą szkołę w dniu dzisiejszym odwiedzili artyści Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry. Zaprezentowali uczniom znane i mniej znane utwory związane ze świętami. Przy tych bardziej znanych artyści aktywnie wspierani byli przez naszych uczniów. Śpiewy słychać było w całej szkole.... Jak zwykle muzycy zebrali za swoje występy gromkie brawa.

2011-12-13 23:32

Nasz szkolny mistrz Ju Jitsu.

W ostatnich miesiącach zostało rozegranych kilka turniejów w sztukach walki Ju Jitsu. W zawodach tych brał udział uczeń klasy IIIa naszej szkoły - Jakub Grzela osiągając na nich wysokie miejsca. Podium za I, II i III miejsce - po prostu gratulacje dla mistrza.

2011-12-09 19:44

Zajęcia w szkolnej świetlicy.

Świetlica wzbogaciła się o nowe wyposażenie w postaci materacy, siedzisk i zabawek

2011-12-09 19:43