Zajęcia z pierwszej pomocy dla klas IV.

Klasy IV uczestniczyły w dniu dzisiejszym w zajęciach z zasad udzielania pierwszej pomocy zorganizowanych przez p. Agnieszkę Bielecką w ramach szkoleń związanych z kartą rowerową. Dzieci wykorzystywały pomoce przekazane szkole przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Ostatnią częścią tych szkoleń będzie egzamin na kartę rowerową, który będzie przeprowadzony w przyszłym tygodniu.

2010-06-17 23:13

Rajd pieszy Chojnów-Osetnica dla dzieci z klas I-III.

Pogoda wreszcie nie zawiodła, więc w dniu dzisiejszym odbył się dla dzieci z klas I-III rajd pieszy na trasie Chojnów - Osetnica. Atrakcji było co niemiara: spotkani po drodze policjanci z chojnowskiej komendy zorganizowali dla dzieci krótki konkurs ze słodkimi nagrodami ze znajomości przepisów ruchu drogowego, było zwiedzanie kopalni kruszyw, zabawy i gry na świeżym powietrzu no i oczywiście pieczenie kiełbasek. Podziękowania dla pomysłodawcy - p. Urszuli Chmielewskiej, wychowawców, opiekunów oraz rodziców za pomoc w tej imprezie.

2010-06-17 23:09

Kolorowy ogród - akcja klasy Ia.

Klasa Ia ze swoją wychowawczynią również wzięła udział w szkolnym konkursie "Kolorowy ogród". Dodatkową atrakcją - obok roślin, które zostały posadzone - jest motyli kącik, przygotowany przez klasę.

2010-06-16 19:25

Dni Chojnowa - korowód i występ naszych artystów.

Tradycyjnie - na początku czerwca - Chojnów obchodzi swoje dni. I jak co roku rozpoczynają się one kolorowym korowodem z udziałem chojnowskich szkół. Nasza szkoła oczywiście też bierze w nim udział. Oprócz korowodu nasi artyści zaprezentowali na scenie 5-minutowy układ słowno-akrobatyczno-muzyczny. I jak co roku nasza szkoła zaprezentowała się kolorowo i okazale. Podziękowania dla wszystkich uczestników naszego korowodu, nauczycieli przygotowujących dzieci do występu oraz samych artystów. Film - tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=6d64PD41tYs

2010-06-12 19:54

Wizyta uczniów klas I i II w gospodarstwie agroturystycznym.

W dniu dzisiejszym uczniowie klas I i II wraz z opiekunami korzystając z pięknej pogody odwiedzili gospodarstwo agroturystyczne w Michałowie. Atrakcji było co niemiara. Humory dopisały - podobnie jak pogoda.

2010-06-11 23:17