Nagrody za konkursy.

Wczoraj i dzisiaj zostały wręczone nagrody dla uczniów za ostatnio przeprowadzone konkursy oraz działalność szkolną. Najlepsi otrzymali wyróżnienia za konkursy polonistyczne, ortograficzne, matematyczne oraz za działalność w SKO czy świetlicy.

2014-06-24 22:18

Mini Mundial klas II.

W ostatnią środę został rozegrany mecz klas II w ramach naszego szkolnego Mini Mundialu. Mecz był bardzo zacięty. Rozgrywki zorganizował i poprowadził p. M. Nawrocki. Wynik 1:1 spowodował, że obydwie drużyny otrzymały puchary za piękną grę, a zawodnicy (i zawodniczki) słodkie upominki.

2014-06-19 22:50

Nowe prace w galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe, interesujące prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2014-06-19 22:49

Wycieczka klas I.

Klasy I ze swoimi wychowawczyniami odwiedziły dzisiaj wioskę rycerską w Ostaszowie. Każdy z młodych rycerzy miał okazję stoczyć pojedynek na miecze czy postrzelać z łuku.

2014-06-17 21:25

Próby poloneza.

Niedługo zakończenie roku szkolnego. Klasy VI przygotowują się do tego wydarzenia pod opieką p. G. Klucznik biorąc udział w próbach poloneza, który uświetni ten ważny dla wszystkich dzień.

2014-06-16 20:25