Pasowanie na czytelników.

Uczniowie klas I naszej szkoły mieli dziś swoją uroczystość. Zostali zaproszeni do szkolnej biblioteki, gdzie p. Maria Lis - nasza bibliotekarka oraz uczniowie Szkolnego Koła Przyjaciół Biblioteki przygotowali dla nich przedstawienie zachęcające do czytania książek. Były również zagadki i krzyżówki. Na zakończenie pierwszaki złożyły ślubowanie i dostali drobne prezenty z tej okazji.

2012-02-29 19:28

Przedstawienie klasy IIb.

Klasa IIb z wych. p. Bogusławą Kruk zaprosiła kolegów i koleżanki z klas I-III na sztukę teatralną. Uczniowie zaprezentowali "Balladę o uprzejmym rycerzu". Spektakl podobał się widzom, aktorzy zebrali gromkie brawa.

2012-02-29 19:26

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

W dniu dzisiejszym odbył się w Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. W konkursie brali udział wokaliści, duety i zespoły wokalne wykonujący piosenki w większości w języku angielskim. Ale były też utwory śpiewane po niemiecku, hiszpańsku czy portugalsku. Jak zwykle poziom był bardzo wysoki. Jury przyznało nagrody w kategoriach wiekowych klas I-III i IV-VI.

2012-02-28 21:43

Bezpiecznie przez cały rok.

Podsumowanie akcji "Bezpiecznie przez cały rok". Klasy młodsze pod opieką wychowawców przygotowały scenki bezpiecznych zachowań np. na stoku, na nartach, w domu, na wakacjach, na ulicy itp. Nad całością czuwała pedagog szkolny p. Helena Malak-Fotiadis.

2012-02-24 22:35

Dni otwarte w szkole.

Ostatnie 3 dni to wizyty w szkole przedszkolaków z chojnowskich przedszkoli. Corocznie dla najmłodszych chojnowian nasza szkoła przygotowuje specjalny program artystyczny. Przygotowują go nasze szkolne zespoły i grupy: teatralna Aja, wokalna Synkopa, taneczna Trójeczka, akrobatyczna Piramida oraz artyści indywidualni. Nad wszystkim czuwają opiekunowie grup. Wszystkie przedszkolaki otrzymały również prezenty przygotowane przez koło plastyczne. Po przedstawieniu dzieci zwiedzały szkołę i brały udział w szkolnych zajęciach.

2012-02-23 20:51