Nasz szkolny mistrz Ju Jitsu.

W ostatnich miesiącach zostało rozegranych kilka turniejów w sztukach walki Ju Jitsu. W zawodach tych brał udział uczeń klasy IIIa naszej szkoły - Jakub Grzela osiągając na nich wysokie miejsca. Podium za I, II i III miejsce - po prostu gratulacje dla mistrza.

2011-12-09 19:44

Zajęcia w szkolnej świetlicy.

Świetlica wzbogaciła się o nowe wyposażenie w postaci materacy, siedzisk i zabawek

2011-12-09 19:43

Mikołaj w szkole.

6 grudnia to oczywiście wizyta w szkole Mikołaj. Dotarł do naszej szkoły razem z aniołkami i diabełkami. I z prezentami dla wszystkich uczniów i pracowników szkoły. Uczniowie powitali orszak Mikołaja piosenkami i mikołajowymi strojami. Mikołaj zdążył odwiedzić w szkole chyba prawie wszystkich. Po wizycie w szkole pojechał do Urzędu Gminy, Urzędy Miasta, zakładu BHPe, Przychodni Rejonowej, Muzeum Regionalnego, Biblioteki Miejskiej, Ośrodka Rehabilitacyjnego Niebieski Parasol oraz piekarni p. Andrzeja Kupczyka. Wszędzie był witamy z radością i miał dla każdego słodkie prezenty.

2011-12-06 20:32

Nasze szkolne galerie i choinka.

W szkolnych galeriach znowu pojawiły się nowe prace. W galerii "Świat wyobraźni" prace "Piasek i woda" oraz z galerii "Na piętrze" - prace klas Ia i IIIa. W szkole - jak co roku przed Mikołajem - zapachniało choinką...

2011-12-03 21:50

Nasze logo polskiej prezydencji.

Prezydencja w Unii Europejskiej to nie tylko wielka polityka, niejednokrotnie niezrozumiała dla wielu ludzi. Wśród nich są przede wszystkim dzieci. To właśnie im trzeba przybliżyć rolę, jaką mamy do odegrania w tym ważnym okresie. Jednym z działań z tym związanych, w którym wzięła udział cała społeczność uczniowska było tworzenie żywego obrazu - loga polskiej prezydencji. Dzieci były bardzo zaangażowane. Podczas wspólnej zabawy – tworzenia dowiedziały się, kto jest autorem loga i jakie jest jego przesłanie.

2011-12-01 18:44