warsztaty ceramiczne

Warsztaty ceramiczne klasy 2a.

Warsztaty ceramiczne klasy 2a. Zdjęcia Anna Iwanicka.

2023-11-24 21:37

dzieci na wycieczce

Wycieczka klasy 4a i 4b.

Wycieczka klas 4a i 4b do Niemiec. Planetarium w Cottbus, Park w Branitz, Manufaktura Czekolady Felicitas w Hornow. Zdjęcia Marta Lewicka-Kościk.

2023-11-23 21:01

otwarcie pracowni fizycznej

Otwarcie pracowni fizycznej.

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste otwarcie naszej nowej pracowni fizycznej. Dzięki inicjatywie Stowarzyszenia Przyjaciół Trójki i wsparciu Starostwa Powiatowego w Legnicy, Urzędu Miasta Chojnowa oraz Fundacji KGHM zostały pozyskane i wykorzystane środki, dzięki którym powstała nowoczesna pracowania fizyczna. Podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w ten projekt: Staroście Powiatu Legnickiego Adamowi Babuśka, Członkowi Zarządu Powiatu Legnickiego Krzysztofowi Sowińskiemu, Burmistrzowi Miasta Chojnowa Janowi Serkiesowi, pracownikom chojnowskiego urzędu Marcie Kucfir i Joannie Galik, Stowarzyszeniu Przyjaciół Trójki w osobach: Adam Bielecki, Justyna Piróg, Agnieszka Bielecka, Mirosława Spes. Obecni byli również radni powiatowi Dariusz Wołoszyn i Andrzej Tracz oraz dyrektor PZS Mariusz Kowalczyk. Wygląd i wyposażenie pracowni to już II połowa XXI wieku… Koszt projektu wyniósł 90.586 ,60 zł. W dużej mierze sfinansowała go Gmina Miejska Chojnów (blisko 54 tys. Zł). Z Fundacji KGHM zostało pozyskane dofinansowanie w kwocie 37 tys. zł. Starosta wręczył również zaległe upominki Mateuszowi Chylakowi i Aleksandrowi Czarnemu za osiągnięcia w konkursie robotyki. Przy tej okazji Burmistrz Miasta Chojnowa Jan Serkies poinformował, że w przyszłorocznym budżecie został ujęty remont-budowa nowego boiska przy Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie. Brawo.

2023-11-17 20:29

pasowanie pierwszaków

Pasowanie pierwszoklasistów.

W dniu dzisiejszym odbyło się pasowanie pierwszoklasistów. Pierwszaki, pod opieką swoich wychowawczyń zaprezentowały się wyśmienicie: śpiewały piosenki, recytowały wiersze, odpowiadały na pytania swoich starszych koleżanek i kolegów. Po tym "egzaminie" odbyło się pasowanie, na którym obecny był również Burmistrz Miasta Chojnowa p. Jan Serkies. Pierwszaki otrzymały prezenty ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie prezentowaną przez jej przewodniczącego p. Tomasza Ganga. Podziękowania dla wychowawczyń i rodziców, Gratulacje dla pierwszaków. Zdjęcia Dominika Wieczorek.

2023-11-16 18:54

uczestnicy spotkania

Sportowa Przygoda z Detektywem Zdrówko.

Podziękowania dla Bartosza Gębali, Agnieszka Bielecka, Justyny Piróg , Bernardy Borkowskiej, Mariusza Nawrockiego za objęcie organizacyjne tej imprezy, Bożeny Pawłowskiej za wsparcie medyczne, Dyrektora Powiatowy Zespół Szkół Mariusza Kowalczyka za wynajęcie hali sportowej, dla animatorów ze Szkolnych Klubów Sportowych za poprowadzenie tej imprezy oraz dla Sofii Ennaoui za jej udział.

2023-11-14 20:36