Kadr z filmu Piosenki jak mosty - Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

Piosenki jak mosty - Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

W dniu dzisiejszym odbył się w Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Piosenki jak mosty". W konkursie brali udział wokaliści, duety i zespoły wokalne wykonujący piosenki w większości w języku angielskim. Ale były też utwory śpiewane po niemiecku, hiszpańsku czy portugalsku. Jak zwykle poziom był bardzo wysoki. Jury przyznało nagrody w kategoriach wiekowych klas I-III i IV-VI.

2012-02-29 11:33

Kadr z filmu Bezpiecznie przez cały rok.

Bezpiecznie przez cały rok.

Podsumowanie akcji "Bezpiecznie przez cały rok". Klasy młodsze pod opieką wychowawców przygotowały scenki bezpiecznych zachowań np. na stoku, na nartach, w domu, na wakacjach, na ulicy itp. Nad całością czuwała pedagog szkolny p. Helena Malak-Fotiadis.

2012-02-24 22:26

Kadr z filmu Dni otwarte w szkole.

Dni otwarte w szkole.

Ostatnie 3 dni to wizyty w szkole przedszkolaków z chojnowskich przedszkoli. Corocznie dla najmłodszych chojnowian nasza szkoła przygotowuje specjalny program artystyczny. Przygotowują go nasze szkolne zespoły i grupy: teatralna Aja, wokalna Synkopa, taneczna Trójeczka, akrobatyczna Piramida oraz artyści indywidualni. Nad wszystkim czuwają opiekunowie grup. Wszystkie przedszkolaki otrzymały również prezenty przygotowane przez koło plastyczne. Po przedstawieniu dzieci zwiedzały szkołę i brały udział w szkolnych zajęciach.

2012-02-23 23:16

Kadr z filmu Eliminacje szkolne konkursu Pegazik.

Eliminacje szkolne konkursu Pegazik.

20 lutego odbyły się w szkole eliminacje konkursu recytatorskiego Pegazik. Brało w nich udział 7 uczniów.

2012-02-21 08:17

Kadr z filmu Występ dzieci ze szkoły w Niebieskim Parasolu.

Występ dzieci ze szkoły w Niebieskim Parasolu.

Tradycją Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły jest odwiedzanie w okresie świątecznym Ośrodka „Niebieski Parasol”. W tym roku do podopiecznych tej placówki udaliśmy się 10 stycznia. Członkowie Samorządu przygotowali wiersze i życzenia. Program wzbogaciła szerokim repertuarem kolęd Schola działająca przy Parafii Najświętszej Marii Panny pod kierunkiem siostry Agnieszki, składająca się z uczniów naszej szkoły. Pacjenci otrzymali słodkie upominki oraz kartki z życzeniami. Podczas spotkania dzieci miały okazję przyczynić się do umilenia czasu, często opuszczonym przez bliskich, starszym i chorym ludziom.

2012-01-11 21:08