Kadr z filmu Dzien humoru w SP 3

Dzien humoru w SP 3

1 kwietnia 2011 r w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie był dniem humoru. Pod opieką Samorządu Uczniowskiego i wychowawców klas uczniowie klas IV-VI przygotowali krótkie humorystyczne prezentacje.

2011-04-03 17:26

Kadr z filmu Odwiedziny w szkole przedszkolaków.

Odwiedziny w szkole przedszkolaków.

W ramach otwartych drzwi gościliśmy w szkole przedszkolaków z Ochronki Sióstr Służebniczek. Dzieci wraz z wychowawczynią zostały przyjęte przez naszych uczniów z grup artystycznych oraz sportowych działających w szkole oraz poznały dzieci z klas młodszych. Kolejne grupy przedszkolne odwiedzą szkołę w najbliższy wtorek.

2011-03-19 13:03

Kadr z filmu Eliminacje szkolne XVII Konkursu Recytatorskiego Pegazik.

Eliminacje szkolne XVII Konkursu Recytatorskiego Pegazik.

8 marca, pośród kwiatów i prezentów otrzymywanych przez wszystkie szkolne Panie - te małe i te duże - odbyły się szkolne eliminacje XVII Konkursu Recytatorskiego Pegazik. W konkursie wzięło udział 15 uczestników, których oceniało jury złożone z p. Małgorzaty Szczepanowskiej, p. Anny Pauch i p. Ewy Więcek. Jury musiało podjąć trudną decyzję, która wyłoniła najlepszych z najlepszych.

2011-03-09 21:05

Kadr z filmu Dzień Babci i Dziadka.

Dzień Babci i Dziadka.

Klasa Ia i IIIb przygotowały z okazji dnia seniora przedstawienia. Były występy, śpiewy i słodko poczęstunek.

2011-01-29 17:53

Kadr z filmu Szkolna wigilia w klsie Ia.

Szkolna wigilia w klsie Ia.

Klasa Ia przygotowała na klasową wigilię przedstawienie jasełkowe.

2010-12-23 23:38