Warsztaty uDOSTĘPniacze.

W ramach programu "uDOSTĘniacze" odbyły się w szkole warsztaty dla uczniów prowadzone przez trenerów programu.

2019-12-19 14:28

Miejski Przegląd Kolęd i Pastorałek w Legnicy.

W Miejskim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Legnicy organizowanym przez legnickie Młodzieżowe Centrum Kultury, który odbył się 14 grudnia nasz uczeń – Michał Kowalczyk za swój występ zdobył nagrodę. Gratulacje dla młodego artysty. Michał jak zwykle trzyma wysoki poziom swoich występów. Zdjęcia Mariusz Kowalczyk.

2019-12-15 21:48

Zapytania ofertowe dotyczące dostawy artykułów żywnościowych.

W zakładce "Zamówienia publiczne" znajduje się nowe zapytanie ofertowe dotyczące dostawy artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej. Zapraszamy do składania ofert.

2019-12-13 22:41

Prośba o wsparcie.

Zwrócono się do nas z prośbą o pomoc w zbiórce darów dla rówieśników naszych uczniów oraz polskich rodzin mieszkających na Ukrainie. Pomocą będzie zbiórka słodyczy, przyborów szkolnych, zabawek, środków czystości, nowych ubrań oraz trwałej żywności. Zebrane dary zostaną przekazane polskiej szkole w Mościskach oraz wspólnocie parafialnej w Iwano-Frankiwsku (Stanisławowie). Ks. Jarosław Górecki, który jest koordynatorem akcji prosi o dzieło tej pomocy Polakom mieszkającym na Ukrainie. Szkolnym koordynatorem akcji jest p. Urszula Bisiorek. Przekazanie darów jest możliwe do dn. 20 stycznia 2020 r. Prosimy o wsparcie tej akcji.

2019-12-12 22:15

Klasa 1 b w muzeum.

Uczniowie kl. 1 b wzięli udział w warsztatach bożonarodzeniowych zorganizowanych w Muzeum Regionalnym w Chojnowie. Pod kierunkiem p. Agnieszki Dudy wykonali piękne stroiki. Następnie obejrzeli wystawę czasową chojnowskiego artysty i jego synów pt. ,,Z daleka i z bliska - Józefczuk i Synowie" i ekspozycje stałe znajdujące się w muzeum. Zadowoleni z udanej wycieczki, pod opieką wychowawcy i rodziców wrócili do szkoły. Samodzielnie stworzone stroiki, dzieci zabrały do swoich domów, gdzie doskonale podkreślą świąteczny nastrój. Anna Iwanicka Zdjęcia Jolanta Jeżyk

2019-12-12 21:52