Szkolny kiermasz świąteczny.

W szkole w dniu dzisiejszym ruszył szkolny kiermasz świąteczny. Atmosfera zbliżających się świąt udziela się już wszystkim. Kiermasz kusi zapachami i kolorami wystawionych ciast i ozdób. Zapraszamy do zakupów. Podziękowania dla wszystkich osób, które wspomagają szkolną społeczność.

2019-12-04 23:48

Konkurs uDOSTĘPniacze.

Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Anny Świdurskiej wzięli udział w konkursie edukacyjnym zorganizowanym przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. W szkole przeprowadzone zostały działania związane z uwrażliwieniem i podniesieniem świadomości młodych ludzi na temat potrzeb osób, które mają trudności w poruszaniu się czy percepcji (np. seniorzy, osoby z niepełnosprawnościami, osoby z czasowymi urazami) oraz istniejących barier w otaczającej przestrzeni. Za udział w tym konkursie uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

2019-12-04 23:45

Kolejny sukces Mateusza.

Podczas międzynarodowego turnieju karate w Kluczborku Mateusz znowu stanął na podium. Tym razem w konkurencji kata zajął III miejsce. Gratulacje dla młodego karateki.

2019-12-03 23:28

Kiermasz świąteczny.

UWAGA! Od dn. 04.12.2019 (środa) do 06.12.2019 (piątek) stowarzyszenie organizuje w szkole kiermasz bożonarodzeniowy. Zapraszamy na zakupy! Może znajdziecie coś na Mikołajki?:) Bardzo prosimy uczniów, rodziców i pracowników szkoły do włączenia się w organizację kiermaszu (np. upieczenie słodkości, wykonanie ozdób, stroików itp.). Zbieramy również używane wszelkie dekoracje i ozdoby świąteczne. Poszukajcie w domu rzeczy związanych ze świętami, które są Wam niepotrzebne a nadają się do użytku. Prosimy o poinformowanie uczniów i rodziców o tym wydarzeniu w szkole. Może ktoś może upiec cos dobrego? :) My też działamy! Pozdrawiamy Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki!

2019-12-02 23:20

Narkotyki a Aids!

Po raz pierwszy w naszej szkole z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS przystąpiło do współzawodnictwa w dwóch formach konkursu 40 uczniów. W konkursie plastycznym pt: „Narkotyki a AIDS" oraz w konkursie wiedzy o tej chorobie. Do konkursu plastycznego zgłoszonych zostało 12 prac. Cztery z nich zostały nagrodzone i wyeksponowane w holu szkoły. Konkurs z zakresu wiedzy o AIDS stał na wysokim poziomie. O kolejności na podium zadecydowały niewielkie różnice punktowe. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało liczne jury w składzie: Pani Katarzyna Łochowska ze Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z Legnicy, Pani Barbara Kułacz-przełożona pielęgniarek z Przychodni Rejonowej w Chojnowie, Pani Bożena Pawłowska -pielęgniarka szkolna oraz Panie pedagog: Bożena Zawadzka i Helena Malak-Fotiadis. Laureatami w konkursie plastycznym zostali: Martyna Łosińska I m Marta Jadach II m Aleksandra Burejko III m Podobińska Julia wyróżnienie Laureatami konkursu wiedzy zostali uczniowie: Zuzanna Kudelska I m Kacper Kapral II m Martyna Leja III m Jakub Sambor IV m Fabian Matczak IV m W/w uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe a pozostali uczestnicy nagrodzeni zostali słodyczami. Zapraszamy za rok. Bożena Zawadzka

2019-12-02 23:04