Zakończenie szkoły przez klasy ósme.

W dniu dzisiejszym, w Domu Schrama odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i szkoły przez klasy ósme. Uroczystość rozpoczął polonez w wykonaniu absolwentów. Później były przemówienia oraz wręczanie nagród za najlepsze wyniki, 100% frekwencji, szczególne osiągnięcia, Orłów Trójki oraz nagród pamiątkowych. Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych, podziękowania dla rodziców i wychowawców.

2019-06-18 23:22

Klasa IIIa świętuje z rodzicami.

Dzień Mamy i Dzień Ojca połączyliśmy w jedno wspólne świętowanie – Dzień Rodziny. Uczniowie klasy trzeciej wspólnie z panią wychowawczynią przygotowali program artystyczny dla rodziców i we wtorek po południu w salce gimnastycznej program ten zaprezentowali. Uczniowie odegrali sztukę „Pan Termometr zachorował”, recytowali wiersze i zaśpiewali piosenki. Na koniec rodzice otrzymali wykonane przez dzieci upominki. Po spotkaniu rodzice zaprosili swoje pociechy na lody. Wych. B. Kruk

2019-06-17 22:48

Pasowanie na czytelnika.

Panie z biblioteki wraz z dziewczynkami z koła czytelniczego przeprowadziły dzisiaj pasowanie na czytelników dla klas I.

2019-06-12 23:40

Przedstawienie klasy IVa i Ib.

Już niedługo wakacje. Przedstawienie o wakacjach i bezpieczeństwie podczas nich zaprezentowała klasa IVa przy współudziale klasy Ib. Podziękowania dla wszystkich występujących i wychowawców klas.

2019-06-12 23:37

Szkolne Euro.

Zostały rozegrane mecze szkolnego Euro. Zwyciężyła drużyna z klasy VIIIa przed VIb i VIa. Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników. Podziękowania dla organizatorów.

2019-06-12 23:35