Dni Chojnowa 2019.

Nasz udział w korowodzie z okazji Dni Chojnowa 2019. Podziękowania dla uczniów, rodziców i nauczycieli za liczny udział w korowodzie.

2019-06-08 20:33

Chojnowskie Dyktando

Dnia 4 czerwca w Domu Schramma odbyło się XVI Chojnowskie Dyktando, w którym uczniowie mogli sprawdzić swoje ortograficzne umiejętności. Uczestnicy startowali w dwóch grupach wiekowych: uczniowie klas IV – VI szkół podstawowych oraz klas: VII, VIII, III gimnazjum i szkół średnich (do 18. roku życia). W grupie młodszych trójka naszych uczniów wywalczyła miejsca w pierwszej dziesiątce: Lili Rogusz IV miejsce, Natalia Chopiak VI miejsce, Michał Piróg VIII miejsce. W grupie starszych Zuzanna Kudelska zajęła IV miejsce. Dyktando jak co roku cieszyło się dużym zainteresowaniem i warto podkreślić, że każdy z laureatów miał do pokonania ponad sześćdziesięciu rywali. Tym cenniejszy jest odniesiony przez naszych uczniów sukces. Całej czwórce serdecznie gratulujemy! M. Szczepanowska Wręczenie nagród dla wyróżnionych odbyło się podczas I dnia Dni Chojnowa.

2019-06-08 20:29

Jak nie czytam, jak czytam.

Nasz udział w corocznej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”.

2019-06-07 22:51

Oliwka – nasza mistrzyni karate.

Oliwka zajęła III miejsce w XIII Otwartych Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym, w kategorii KATA dzieci 10-11 lat. Eliza Ginda

2019-06-07 22:48

Wycieczka klasy Ib do PSP w Legnicy.

Klasa Ib była na wycieczce edukacyjnej „Ognik”. W ramach programu rządowego strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy przeprowadzili praktyczne zajęcia edukacyjne z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Uczniowie poznali moc żywiołu, sposoby zachowania się w razie pożaru. Praktyczne zajęcia- w tym pokaz alarmu- prowadzone były w specjalnych pomieszczeniach. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się specjalistyczny sprzęt. Po zajęciach były oczywiście obowiązkowe lody :) Joanna Godecka

2019-06-07 22:46