Kiermasz książek.

Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie organizuje wyprzedaż książek. Ceny okazyjne (50 gr, 1 zł, 2 zł). Szeroka tematyka. Przyjdź! Kup! Wspomóż szkołę!

2019-05-27 19:49

Badacze przyrody z klasy Ib.

Uczniowie klasy 1b na tropie mieszkańców szkolnego ogrodu. Lekcja w przyrodzie uczy wrażliwości i wnikliwości w obserwowaniu i poznawaniu świata :) Tekst i zdjęcia: Joanna Godecka

2019-05-27 19:37

Odwiedziny w pizzerii.

Przedsiębiorczy uczniowie klasy 1b postanowili wydać zarobione przez siebie pieniądze na wyjście do pizzerii. Zapoznaliśmy się że sposobem przyrządzania pizzy i bogaci w wiedzę o kulturalnym zachowaniu się w restauracji, przystąpiliśmy do degustacji. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że pizza u pani Julity jest wyśmienita. Tekst i zdjęcia Joanna Godecka.

2019-05-23 23:25

Konkurs ortograficzny klas II i III.

Mistrzowie ortografii w klasach drugich: zwycięzcą wiosennego dyktanda została Nikola Fotiadis, 2. Amelia Marczak, 3. Michalina Gładun Klasa trzecia: 1. Bartosz Kruk, 2. Karolina Łaba, 3. Mateusz Seheniewicz. Tekst i zdjęcia Joanna Godecka.

2019-05-23 23:23

Lekcja matematyki w klasie 1b.

Powtarzamy przed sprawdzianem rozwiązując dziesiątki przykładów online :) Tekst i zdjęcia Joanna Godecka.

2019-05-23 23:22